Acer B1-A71 - budżetówka z Androidem Jelly Bean - Tabletowo.pl

Acer B1-A71 – budżetówka z Androidem Jelly Bean

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Acer B1-A71 - budżetówka z Androidem Jelly Bean Acer Nowości

Nie tak dawno, za sprawą strony internetowej GLBenchmark udało się przyłapać Acera Iconia Tab A220. Tym razem natomiast ujawniony został model B1-A71, którego bez dwóch zdań zaliczyć można do segmentu budżetowego. Co w takim razie o nim wiadomo?

Na stronie GLBenchmark pojawiły się wyniki testów sprawnościowych, jakie przeszedł Acer B1-A71, dzięki czemu możemy poznać kilka szczegółów dotyczących jego specyfikacji technicznej. Okazuje się, iż ów model zostanie wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, którego przekątna najprawdopodobniej wyniesie 7 cali. Jednostkę obliczeniową ma stanowić dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz z chipem graficznym PowerVR SGX531. Całość pracować będzie pod kontrolą Androida w wersji 4.1.2 Jelly Bean.

Niestety na chwilę obecną to wszystkie informacje dotyczące Acera B1-A71. Niemniej zbliżające się wielkimi krokami targi CES 2013 w Las Vegas powinny rzucić nieco więcej światła na ten model.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona