Abducted za darmo w AppStore | Tabletowo.pl

Abducted za darmo w AppStore

Dołącz do dyskusji 0

Lubicie przygotówki z elementami horroru i futuryzmu? Jeżeli tak, to koniecznie musicie zapoznać się z tytułem Abducted, który jest obecnie dostępny za darmo w AppStore.

Gra opowiada historię bohatera, który budzi się na statku kosmicznym, nie wiedząc, dlaczego na nim jest. Nie pamięta on swojej przeszłości. Jego zadaniem jest przetrwanie, ponieważ statek opanowany jest przez niezidentyfikowane istoty, które na niego polują. Gracz oprócz przetrwania musi również rozwiązywać liczne zagadki mające doprowadzić go do poznania prawdy o tym, jak się znalazł w miejscu, w którym się znajduję oraz kim tak naprawdę jest.

Abducted jest obecnie dostępny za darmo w AppStore. Standardowo ten tytuł kosztuje niespełna trzy euro. Jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi pod kontrolą iOS w wersji 6.1 lub wyższej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona