A tak wyglądają słuchawki dla iPhone’a 7 | Tabletowo.pl

A tak wyglądają słuchawki dla iPhone’a 7

Dołącz do dyskusji 0

O przeciekach na temat pozbycia się wejścia dla słuchawek w iPhone 7 pewnie już słyszeliście. Mamy jednak coś ciekawszego – pierwsze zdjęcia słuchawek z obsługą portu Lightning.

iPhone 7 najprawdopodobniej pojawi się bez wejścia mini jack, czyli standardowego portu dla słuchawek. Nie oznacza to jednak, że od tego roku wszyscy przerzucają się na słuchawki Bluetooth. Korzystanie z tradycyjnych metod słuchania muzyki ze smartfonu nadal będzie możliwe. Tyle że inaczej. Jak wszystko w Apple’u ;).

sluchawki-iphone7

Do internetu przeciekły pierwsze zdjęcia słuchawek EarPods dla iPhone’a 7. Nie różnią się niczym pod względem wyglądu od swoich poprzedników. Czyli słuchawek, które Apple dołączał do iPhone 6s, 6 czy jeszcze starszych. Jedyna różnica, jaką oczywiście widać gołym okiem, to końcówka. Dzięki wyjściu Lightning będzie można podłączyć nowe słuchawki do iPhone’a 7.

sluchawki-iphone7-1

Apple z pewnością znajdzie świetne wytłumaczenie dla takiego kroku. Analitycy podejrzewają, że głównym powodem decyzji o porzuceniu mini jack jest chęć zapewnienia wodoodporności iPhone’om. Ja zastastanawiam się, jak teraz użytkownicy iPhone’ów 7 będą słuchać muzyki podczas ładowania urządzenia?

Źródło: iPhone7.nl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona