A gdyby tak pizzę zamawiać… butem? | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

A gdyby tak pizzę zamawiać… butem?

Dołącz do dyskusji 0

Jedzenie można zamawiać różnymi sposobami. Klasycznie, przez telefon lub internet, albo też nieco bardziej „ekstrawagancko”, kurierem z UberEats. W Pizza Hut będzie się dało jednak to zrobić również za pomocą… buta.

Właśnie stuknął rok, odkąd firma jest oficjalnym dostawcą pizzy dla National Collegiate Athletic Association. Okazję tę postanowiono uczcić w dość nietypowy sposób: wypuszczeniem na rynek butów (tak, butów!), przy pomocy których będzie można zamówić pizzę.

Mechanizm jest prosty – wystarczy nacisnąć przycisk na górze języka, a kucharze w Pizzy Hut po chwili zaczną przygotowywać naszą ulubioną pizzę. Następnie dostawca dostarczy ją tam, gdzie akurat się znajdujemy. Jak to możliwe? Pie Tops, bo tak nazywają się buty, wykorzystują moduł GPS i Bluetooth. W sparowanym urządzeniu, w specjalnej aplikacji, można wybrać i zapisać ulubioną pizzę, którą chcemy zamawiać za pomocą obuwia. A potem już tylko wciskać guzik, kiedy zgłodniejemy.

https://youtu.be/OVP3dyhnaLo

Pie Tops nie są jednak komercyjnym produktem. Powstanie bowiem tylko 64 par, więc najpewniej Pizza Hut rozda je wybranym przez siebie osobom. Innym pozostaje „klasyczne” zamawianie przez telefon, internet, aplikację na smartfonie lub przy pomocy Alexy.

Źródło: Pizza HutPizza Hut przez Neowin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona