9,7-calowy tablet Vedia X36 debiutuje w cenie 799 złotych - Tabletowo.pl

9,7-calowy tablet Vedia X36 debiutuje w cenie 799 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl 9,7-calowy tablet Vedia X36 debiutuje w cenie 799 złotych Nowości

Gra Asphalt 7: Heat jest tak wciągająca, że aż trudno się od niej oderwać (kto pomyślnie przeszedł przez proces instalacji, ten na pewno wie, co mam na myśli). Niemniej sztuka ta mi się udała (no dobra, dobra, już jakiś czas temu…) i, dzięki temu, możecie przeczytać kolejnego newsa mojego autorstwa – tym razem o tabletowej nowości, która zagościła na polski rynek. Jest nią Vedia X36.

Najnowszy sprzęt firmy Vedia to następny tablet dołączający do grona 9,7-calowych propozycji w cenie do 800 złotych – wyceniony został na 799 złotych. W tej cenie otrzymujemy między innymi wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, jednordzeniowy procesor Boxchip A10 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1GB RAM oraz Androida Ice Cream Sandwich.

Urządzenie zostało wyposażone w 8GB pamięci wewnętrznej, aparat o rozdzielczości 2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix, wyjście HDMI, port miniUSB, slot kart microSD, WiFi, jack audio 3,5 mm oraz akumulator o pojemności 4500 mAh.

Jak już wspomniałam, cena tabletu Vedia X36 wynosi 799 złotych.

ź: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona