9,7-calowy F888: tablet z Windows 8 i Androidem 4.0 ICS - Tabletowo.pl

9,7-calowy F888: tablet z Windows 8 i Androidem 4.0 ICS

Tabletowo.pl 9,7-calowy F888: tablet z Windows 8 i Androidem 4.0 ICS Chińskie Ciekawostki

7-calowy tablet z Androidem, 10-calowy tablet z Androidem, 9,7-calowy tablet z Androidem, jeszcze jeden 7-calowy tablet z Androidem… musicie przyznać, że rynek popadł w swego rodzaju rutynę, której nie przerywają nawet premiery oryginalnie skonstruowanego sprzętu z Windows 8. Na szczęście od czasu do czasu w morzu podobnych do siebie „dachówek” pojawiają się prawdziwe perełki. Jedną z nich niewątpliwie jest F888, chiński twór o mało imponującej specyfikacji, ale dużych możliwościach.

Wewnątrz metalowej, błyszczącej obudowy o oklepanym kształcie i wzornictwie producent umieścił dwurdzeniowy procesor Intel Atom N2600 taktowany zegarem 1,6GHz, 2GB pamięci operacyjnej RAM, dysk 32GB, aparat fotograficzny 3 Mpix, kamerę internetową 1,3 Mpix, Bluetooth 2.0, port USB 2.0, czytnik kart microSD, gniazdo miniUSB, wyjście HDMI,dwa głośniki oraz opcjonalny modem 3G/WCDMA. Tym, co rozczarowuje najbardziej, jest 9,7-calowa matryca, która – choć wykonana w technologii IPS – może pochwalić się bardzo niską rozdzielczości 1024 x 768 pikeli. Ponadto, tablet chłodzony jest wiatrakami, których wyloty są dobrze widoczne na poniższym zdjęciu. Ich obecność sugeruje, że urządzenie nagrzewa się podczas pracy i jest stosunkowo głośne. F888 na tle konkurencji wyróżnia się funkcją dual-boot, czyli dwoma równolegle zainstalowanymi systemami operacyjnymi: Windows 8 Pro i Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Tabletowo.pl 9,7-calowy F888: tablet z Windows 8 i Androidem 4.0 ICS Chińskie Ciekawostki

Nie znalazłem informacji na temat F888, ale można założyć, że nie jest drogi. Co sądzicie o rozwiązaniach dual-boot? Czy dwa systemy operacyjne na jednym urządzeniu to dobry pomysł?

via MicDigi

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona