Od powstania Tabletowo mija dziś osiem lat! | Tabletowo.pl

Od powstania Tabletowo mija dziś osiem lat!

Dołącz do dyskusji 0

Piąty czerwca dla wielu z Was to tylko kolejny zwykły dzień w roku. Dla mnie to data szczególna i z całą pewnością jedna z najważniejszych. To właśnie tego dnia, osiem lat temu, powstało Tabletowo. Osiem lat temu!

To dla mnie prywatnie bardzo ważny dzień. Piątego czerwca każdego kolejnego roku uświadamiam sobie, jak bardzo Tabletowo zmieniło moje życie. Otworzyło na nowe znajomości, pozwoliło zwiedzić kawał świata (a jeszcze kawał przede mną!), nauczyło zarządzania zespołem i prowadzenia biznesu. Tabletowo powstało na początku moich najdłuższych wakacji życia, tuż po maturze, więc nie będzie przesadą, gdy stwierdzę, że jego szybki rozwój bardzo mocno zdefiniował to, w jakim kierunku potoczyła się moja przyszłość i w jakim miejscu jestem w tym momencie. Jak to wczoraj stwierdził mój dobry znajomy, Tabletowo ma już osiem lat, a ja wciąż jestem młoda ;) I świadomość tego bardzo mnie raduje.

Wiele się przez te osiem lat wydarzyło. Samo Tabletowo przeszło szereg zmian – od personalnych, przez wizualne, na tematycznych kończąc. Jasne, nie zawsze było i jest kolorowo, ale przecież życie nie składa się z samego pasma niekończących się sukcesów. Sztuką jest jednak walczyć o swoje i iść obraną wcześniej, choć modyfikowaną w zależności od sytuacji, ścieżką. Chyba największym sprawdzianem dla nas było przejście z tematyki tabletów na smartfony, kiedy nagle okazało się, że te pierwsze wcale nie są już tak pożądane przez Was, jak jeszcze kilka miesięcy wcześniej. Zaryzykowałam, co zwróciło się z nawiązką. A to był wyłącznie początek trudnych decyzji, z którymi przyszło mi się po drodze zmierzyć. Wiem, że wiele takich jeszcze przede mną. Dziś jednak jest dzień, w którym zostawiam to wszystko z boku i najnormalniej w świecie cieszę się z tego, co mam. Chodzę z podniesioną głową i szerokim uśmiechem na ustach myśląc o tym, że – nieskromnie – zrobiłam w życiu coś fajnego, z czego mogę być naprawdę zadowolona i dumna. Tak po prostu.

Ale oczywiście nie jest to wyłącznie moja zasługa. Wielkie podziękowania należą się całej Redakcji, która w rozwój Tabletowo wkłada czas i serce. I choć nie łączą nas więzy krwi, tworzymy bardzo zgrany zespół, w którym czujemy się jak w rodzinie. Drodzy – dziękuję! Każdemu z Was z osobna, ale i wszystkim razem. Bardzo się cieszę, że jesteście i codziennie dokładacie swoją cegiełkę do rozwoju tego przedsięwzięcia. Łukasz, Grzesiek, Karol, Kapcer – chłopakom z najdłuższym stażem należą się wielkie słowa uznania, że od tylu lat wytrzymują z taką szefową ;)

Z nadzieją patrzę w przyszłość… ;)

Kolejne lata istnienia Tabletowo pokazują, że ciągle bardzo przychylnie podchodzicie do tego, co dla Was publikujemy. I, nie ukrywam, mam wielką nadzieję, że w dalszym ciągu się to nie zmieni. Staramy się zawsze przygotowywać dla Was przydatne materiały i publikować najświeższe newsy z rynku tech. Mogę obiecać, że w kolejnych miesiącach będzie jeszcze więcej porównań sprzętu i artykułów z serii “Co kupić?”, w których będziemy podpowiadać urządzenia o najlepszym stosunku jakości do ceny.

A skoro już o tym mowa, działania te będą częścią partnerstwa z Media Expert, o czym mogliście się już przekonać czytając tekst mówiący o tym, jaki smartfon kupić do 700 złotych. W tym miejscu dziękuję Media Expert za zaufanie, jakim nas obdarzyli nawiązując partnerstwo. To, ale również inne współprace – potwierdzają, że Tabletowo jest postrzegane jako solidny partner biznesowy. Bardzo cieszy mnie również wszelka współpraca z producentami i dystrybutorami sprzętu, a także firmami PR ich obsługującymi – drodzy, wiem, że rzadko to słyszycie, więc niech to padnie choć z moich ust: wykonujecie kawał świetnej roboty!

Dobra, koniec już tego wywnętrzniania się, bo to wcale nie jest w moim stylu. Idę świętować kolejny rok istnienia Tabletowo i snuć plany na kolejne miesiące. O jedno dziś Was tylko proszę: cieszcie się ze mną tym dniem. I odwiedzajcie Tabletowo dalej! (tak, wiem, to dwie prośby ;)).

PS. Szacunek należy się wszystkim moim najbliższym, którzy najlepiej zdają sobie sprawę z tego, ile czasu od zawsze poświęcałam i poświęcam na rozwój Tabletowo. Za ich wyrozumiałość i wsparcie – wielkie dziękuję!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona