8 listopada może się okazać dniem prezentacji Huawei Mate 9 | Tabletowo.pl

8 listopada może się okazać dniem prezentacji Huawei Mate 9

Dołącz do dyskusji 0

Dotychczasowe przecieki mówiły o tym, że premiera Huawei Mate 9 będzie miała miejsce na przełomie października i listopada bieżącego roku. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują tymczasem na to, że właśnie poznaliśmy domniemaną datę oficjalnej prezentacji modelu. Mówi się o 8 listopada.

Dotychczas Mate 9 był obiektem całego mnóstwa plotek i spekulacji. Dzięki temu właśnie, w ostatnich tygodniach poznaliśmy sporo szczegółów na temat parametrów technicznych, jakie może oferować. Praktycznie pewne jest już (dzięki grafikom promocyjnym), że urządzenie będzie działało dzięki procesorowi Kirin 960 (cztery rdzenie Cortex-A73 2,53GHZ plus cztery Cortex-53 1,8GHz z Mali-G71), a podwójny aparat będzie miał 20 Mpix.

Mate 9, podobnie jak poprzednicy (Mate 7 i Mate 8), ma zostać wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6″ i rozdzielczości – w dalszym ciągu – 1920 x 1080 pikseli. Widać, że stanowisko Huawei w sprawie podnoszenia ppi jest cały czas niezmienne. I w sumie to dobrze, bo dzięki temu możemy liczyć na długi czas pracy Mate 9, który przecież jest domeną przedstawicieli serii Mate od Huawei.

Do sieci, poza datą premiery, wyciekły też ceny Huawei Mate 9. Te jednak, ze względu na bardzo wczesną fazę przecieków, traktujcie z mocnym przymrużeniem oka. Ceny Huawei Mate 9 mają się przedstawiać, rzekomo, następująco:

  • 4GB RAM / 64GB pamięci: ok. 475-505 dolarów (3199-3399 juanów)
  • 4GB RAM / 128GB pamięci: ok. 580 dolarów (3899 juanów)
  • 6GB RAM / 256GB pamięci: ok. 700 dolarów (4699 juanów)

Jeśli (podkreślam: jeśli) powyższe informacje się potwierdzą, już 8 listopada powinniśmy poznać Huawei Mate 9. Czekacie na ten model?

huawei-mate-9-8listopada

źródło: gsmarena, weibo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona