8-calowy ifive MX z 3G i GPS debiutuje w Polsce - Tabletowo.pl

8-calowy ifive MX z 3G i GPS debiutuje w Polsce

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl 8-calowy ifive MX z 3G i GPS debiutuje w Polsce Chińskie Nowości

Na polskim rynku zadebiutował 8-calowy tablet internetowy ifive MX, który powinien zaspokoić potrzeby nawet bardziej wymagających użytkowników. Czym w takim razie ów sprzęt się charakteryzuje?

Spośród dostępnych w sprzedaży budżetowych tabletów, ifive MX wyróżnia się przede wszystkim pełnym wachlarzem rozwiązań komunikacyjnych. Wszak na jego pokładzie znajdziemy wbudowanym modemem 3G, oferującym wsparcie dla Aero 2, odbiornik GPS, Bluetooth, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n, port microUSB, jak również wyjście microHDMI i wyjście słuchawkowe mini-jack 3.5 mm. Z kolei jednostkę obliczeniową stanowi dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o częstotliwości 1,6 GHz z czterordzeniowym układem graficznym Mali 400.

Na jego wyposażeniu znalazło się także miejsce dla 8-calowego wyświetlacza IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 16 GB wbudowanej pamięci, slotu microSD z obsługą kart o pojemności do 32 GB, 5-megapikselowego aparatu głównego, kamery frontowej o matrycy 2 Mpix oraz akumulatora o pojemności 4200 mAh. Całością o wymiarach 198.5 x 154 x 8.9 mm i wadze 480 g, zarządza Google Android 4.1.1 Jelly Bean.

Tablet ifive MX został wyceniony na 999 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona