76% urządzeń mobilnych firmy Apple pracuje na iOS 10 | Tabletowo.pl

76% urządzeń mobilnych firmy Apple pracuje na iOS 10

Dołącz do dyskusji 0

Apple podzieliło się nowymi statystykami, z których wynika, że 10. wersja systemu operacyjnego wydanego przez firmę, jest zainstalowana na 76% kompatybilnych urządzeń.

W porównaniu z ostatnimi wynikami, opublikowanymi w listopadzie zeszłego roku, oznacza to dla Apple 13% wzrostu. Jeszcze w październiku stopa przyjęcia najnowszej wersji systemu z Cupertino sięgała 60%. Jeśli chodzi o inne jego edycje, to procentaż iOS 9 wynosi teraz 18%, zaś wcześniejsze wersje iOS to 6% wszystkich urządzeń, które mogłyby być aktualizowane do 10-tki.

Nie tak dawno Apple wydało iOS 10.2, który przyniósł ze sobą kilka ulepszeń w postaci setki nowych emotikonek, zestawu tapet i efektów ekranowych dla iMessage. Dorzucono też odmienioną aplikację TV, jak też kilka usprawnień dla funkcji SOS, aplikacji Muzyki i aparatu.

źródło: Apple dzięki GSMarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona