7-calowy tablet Sharp Galapagos A01SH oficjalnie | Tabletowo.pl

7-calowy tablet Sharp Galapagos A01SH oficjalnie

Dołącz do dyskusji 0

Do grona 7-calowych dachówek pracujących pod kontrolą systemu Google Android Honeycomb dołączył dziś Sharp Galapagos A01SH, który wcześniej pojawił się u komisji FCC, po czym słuch po zaginął. Nie uciekł jednak daleko (czyżby na Wyspy Galapagos?), dzięki czemu możemy obejrzeć jego debiutancki występ na scenie tabletów internetowych.

Sharp Galapagos A01SH to model wyposażony w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, aparat cyfrowy 5 megapikseli, kamerkę do wideorozmów 2 megapiksele, modem 3G pozwalający na pobieranie danych z prędkością do 42Mbps, dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 1.2GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, w której możecie przechowywać swoje ulubione multimedia, akumulator pozwalający na około 7.5 godziny pracy oraz system operacyjny Google Android Honeycomb 3.2.

Jeżeli tablet Sharp wydaje się Wam ciekawy, ucieszy Was wiadomość, że na rynku pojawi się pod koniec sierpnia. Jego cena nie jest jeszcze znana, podejrzewamy jednak, że dotarcie do tej informacji jest kwestią kilku tygodni.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona