7-calowy tablet Sharp Galapagos A01SH oficjalnie 18

7-calowy tablet Sharp Galapagos A01SH oficjalnie

7-calowy tablet Sharp Galapagos A01SH oficjalnie 19

Do grona 7-calowych dachówek pracujących pod kontrolą systemu Google Android Honeycomb dołączył dziś Sharp Galapagos A01SH, który wcześniej pojawił się u komisji FCC, po czym słuch po zaginął. Nie uciekł jednak daleko (czyżby na Wyspy Galapagos?), dzięki czemu możemy obejrzeć jego debiutancki występ na scenie tabletów internetowych.

Sharp Galapagos A01SH to model wyposażony w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, aparat cyfrowy 5 megapikseli, kamerkę do wideorozmów 2 megapiksele, modem 3G pozwalający na pobieranie danych z prędkością do 42Mbps, dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 1.2GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, w której możecie przechowywać swoje ulubione multimedia, akumulator pozwalający na około 7.5 godziny pracy oraz system operacyjny Google Android Honeycomb 3.2.

7-calowy tablet Sharp Galapagos A01SH oficjalnie 20

Jeżeli tablet Sharp wydaje się Wam ciekawy, ucieszy Was wiadomość, że na rynku pojawi się pod koniec sierpnia. Jego cena nie jest jeszcze znana, podejrzewamy jednak, że dotarcie do tej informacji jest kwestią kilku tygodni.

źródło