7-calowy tablet Lenovo IdeaTab A2107A pozdrawia komisję FCC (i nas)

Reklama

Do biura komisji FCC bez pukania wszedł nowy 7-calowy tablet Lenovo IdeaTab A2107A. Urządzenie jeszcze nie miało swojej premiery (być może producent oficjalnie zaprezentuje je na targach IFA 2012 pod koniec miesiąca?), ale zapowiada się całkiem interesująco. Jak wynika z dokumentów dostarczonych FCC, Lenovo IdeaTab A2107A został wyposażony w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor Mediatek MT6620P 1GHz wspomagany przez 1GB RAM, kamerę internetową 0,3 Mpix, aparat cyfrowy 2 Mpix, Wi-Fi, akumulator 3700 mAh oraz 8GB lub 16GB pamięci wewnętrznej.

Lenovo IdeaTab A2107A niewątpliwie będzie jeszcze-jednym-budżetowym-tabletem, o którego istnieniu zapomnimy wkrótce po oficjalnej premierze. Nie ma modemu 3G, wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, wielordzeniowego procesora i najnowszej wersji systemu operacyjnego. Koszt urządzenia na pewno nie przekroczy dwustu dolarów, co uczyni go jedną z ciekawszych propozycji w tej kategorii cenowej.

Reklama

Targi IFA 2012 za pasem. Zaprezentowane na nich zostanie kilka urządzeń, z których najciekawszymi będą Samsung Galaxy Note 2 oraz tablet Sony Xperia. Czy Lenovo ma w rękawie asa, którym zdoła zawojować rynek? Przekonamy się już niebawem.

via Phone Arena