6,1-calowy Huawei Ascend Mate nieoficjalnie zaprezentowany - Tabletowo.pl

6,1-calowy Huawei Ascend Mate nieoficjalnie zaprezentowany

Tabletowo.pl 6,1-calowy Huawei Ascend Mate nieoficjalnie zaprezentowany Nowości

W październiku informowaliśmy Was o wycieku parametrów 6,1-calowego urządzenia od Huawei. Richard Yu, kierownik firmy, okazał się na tyle niecierpliwy, że osobiście prezentował przedwczoraj najnowszy model w Chinach. Miało to miejsce w sklepie w mieście Kanton, a odbiorcami byli przypadkowi klienci. Oczywiście jest to rodzaj kampanii reklamowej, mający zapewnić rozgłos – jak widać, wiadomość dotarła również i do nas.

Tak jak pisaliśmy już w październiku, Ascend Mate będzie najprawdopodobniej wyposażony w czterordzeniowy procesor HiSilicon K3V3 o taktowaniu 1.8 GHz, baterię o pojemności 4000 mAh oraz wyświetlacz 1080p. Yu podał, że prezentowany ekran tabletu oferuje 361 ppi, jednak zastrzegł, że końcowy produkt może się różnić od aktualnego. Kontynuując, to 6,1-calowe urządzenie będzie miało 9.9 mm grubości, a jego cena powinna wynosić mniej niż 3000 juanów (ok. 1500 zł). Produkt od Huawei powinien trafić na rynek z systemem Android, w wersji co najmniej 4.0 (Ice Cream Sandwich).

Poniżej możecie obejrzeć krótki filmik nagrany przez jedną z obecnych tam osób:

Więcej informacji uzyskamy podczas targów CES 2013, które rozpoczną się już za niespełna 3 tygodnie – będą trwały od 8 do 11 stycznia.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona