Fot: Netia

60 złotych za „trójpak idealny” w Netii

Netia to jeden z największych dostawców internetu, który działa w Polsce. Firma od długiego czasu poszerza swój zakres usług, a dzięki najnowszej ofercie możecie zaoszczędzić trochę złotówek. Co ważne, promocja obejmuje swoim zasięgiem także internet światłowodowy.

Jeśli korzystacie z wielu usług Netii, to być może warto pomyśleć o tym, by skonsolidować je w ramach jednego pakietu promocyjnego? Świetną okazją ku temu jest nowa oferta o dość specyficznie brzmiącej nazwie „trójpaka idealnego”. Za 60 złotych otrzymacie internet światłowodowy o szybkości do 150 Mb/s, usługę TV z 93 kanałami oraz dedykowaną usługę mobilną nawet z 5 GB danych do wykorzystania.

Warto tu odnotować, że w ramach usługi TV do Waszej dyspozycji będą trzy pakiety: Na Start, Rozrywka oraz TVN. Jeśli duże nadzieje pokładacie w usłudze mobilnej, to powinniście wiedzieć, że możecie ją otrzymać w dwóch konfiguracjach do wyboru. W pierwszej, z 2 GB danych i nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami, a w drugiej czeka na Was tak zwana taryfa elastyczna z pakietem pięciu gigabajtów danych do wykorzystania.

Netia chwali się także możliwością rozbudowania powyższego zestawu bazowego. Możecie na przykład przyspieszyć internet do 500 Mb/s za dodatkowe 20 złotych do rachunku lub do 1 Gb/s za 40 złotych do rachunku miesięcznego. Można też wykupić kolejne pakiety TV, pośród których znajdziecie choćby Polsat Sport Premium, Canal+ czy HBO. Jeśli duże znaczenie odgrywa dla Was mobilna karta SIM, to ISP ma w swojej ofercie rodzinne taryfy mobilne, gdzie druga karta SIM kosztuje 15 złotych, a za dwie dodatkowe karty przyjdzie Wam zapłacić 25 złotych miesięcznie. Z promocji można skorzystać m.in. z poziomu tej strony Netii.

źródło: Netia, inf. prasowa, opracowanie własne