Promocja: 6-calowy WOO Quasar z dual SIM za 199 złotych w Carrefour – od 2.01.2015 | Tabletowo.pl

Promocja: 6-calowy WOO Quasar z dual SIM za 199 złotych w Carrefour – od 2.01.2015

Dołącz do dyskusji 0

Kojarzycie WOO Quasar? Stałym Czytelnikom Tabletowo z pewnością nazwa tego urządzenia obiła się o uszy kilka miesięcy temu, gdy pod koniec sierpnia Gazeta Wyborcza wraz z siecią sklepów Carrefor rozpoczęła akcję promocyjną, w ramach której można było kupić ten sprzęt za 399 złotych (plus 14 kuponów ze wspomnianej gazety). Tym razem WOO Quasar trafił na wyprzedaż w Carrefour. W cenie wynoszącej zaledwie 199 złotych – już bez żadnych kuponów.

Zacznijmy jednak od ceny wyjściowej, która rzekomo wynosiła 699 złotych. Może kiedyś i faktycznie urządzenie to było wycenione na taką właśnie kwotę, ale aktualnie można je zdobyć np. na Allegro za ok. 400 złotych – nijak ma się to zatem do 699 złotych, widniejących poniżej. Jakby jednak nie było, sprzęt mamy w cenie 199 złotych. Co otrzymujemy w zamian?

Nie oszukujmy się, nie ma się co spodziewać cudów. ALE. Przede wszystkim należy zauważyć, że mamy tu zarówno dual SIM, jak i GPS, co już w tej cenie jest warte zainteresowania. Gorzej prezentuje się już tylko 512MB RAM, i 4GB pamięci wewnętrznej, ale z możliwością rozszerzenia pamięci dzięki slotowi kart microSD (do 32GB). Pozostałe parametry też nie rozpieszczają.

Ekran WOO Quasar to matryca (nie IPS) o przekątnej 6″ i marnej rozdzielczości 960 x 540 pikseli, natomiast za jego działanie odpowiada dwurdzeniowa jednostka centralna (brak szczegółów) w połączeniu z Androidem 4.2.2 Jelly Bean. Na pokładzie urządzenia znalazło się miejsce dla aparatu 8 Mpix, kamerki 2 Mpix oraz akumulatora o pojemności 2500 mAh.

Dla zainteresowanych – odpowiednikiem opisywanego modelu jest między innymi Lark Phablet 6.0 w tej samej obudowie, ale z czterema rdzeniami, 1GB RAM, 8GB pamięci, ale i aparatem 5 Mpix. Kosztuje jednak już sporo więcej – ok. 480 złotych.

2015-H01_Classic_s06-07E.indd

Oferta promocyjna na WOO Quasar obowiązuje od 2 do 12 stycznia 2015 roku w następujących sklepach: CH Morena, CH Zakopianka, CH Łódź Górna, CH Arkadia, CH Bemowo, CH Reduta, CH Targówek, CH Wileńska, CH Borek, CH Zielone Wzgórze, CH Glinki, CH Galeria Pomorska, CH Plejada, CH AKS, CH Ogrody, CH Arena, CH Forum, CH Morski Park Handlowy, CH Galeria Głogów, Galeria Grudziądzka, Galeria Zdrój, CH Galeria Kalisz, CH Dąbórówka, CH Galeria Nad Jeziorem, CH Czyżny, Kraków Witosa, CH Piekary, CH Galeria Lubelska, CH Łódź Bałuty, CH Łódź Widzew, Mińsk Mazowiecki, Olkus CH Echo, Olsztyńskie CH, CH Turawa Park, CH Franowo, CH Pestka, Galeria Śląska w Rybniku, CH Plejada w Sosnowcu, CH Turzyn, Galeria Gryd, CH Bielawy, CH Lwowska. CH Galeria Słowiańska i CH Dąbrówka w Zielonej Górze.

Dziękuję Michał za podesłanie info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona