6-calowe nowości Sony: Xperia T2 Ultra i Xperia T2 Ultra dual - Tabletowo.pl

6-calowe nowości Sony: Xperia T2 Ultra i Xperia T2 Ultra dual

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl 6-calowe nowości Sony: Xperia T2 Ultra i Xperia T2 Ultra dual Nowości Sony

Granica między smartfonami a tabletami zaciera się coraz bardziej. Przekątne wyświetlaczy topowych smartfonów z miesiąca na miesiąc rosną, dochodząc do wielkich rozmiarów (a co z użytkownikami wciąż preferującymi 4″ i dobre parametry? takich modeli jest coraz mniej…). Najnowszym przykładem są nowości Sony. 6-calowe nowości… Sony Xperia T2 Ultra i Sony Xperia T2 Ultra dual.

Oba modele różnią się od siebie (poza ceną) wyłącznie jednym parametrem – dual oferuje technologię dual SIM, czyli możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie, wersja bez tego dopisku ma tylko jeden slot kart SIM. Pozostałe dane techniczne są identyczne.

Najnowsze tabletofony japońskiego koncernu oferują przede wszystkim czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,4GHz z 1GB RAM, wyświetlacz Triluminous o przekątnej 6″ i rozdzielczości HD (720p) oraz aparat o rozdzielczości 13 Mpix.

Do tego 8GB pamięci wewnętrznej, NFC, kamerka 1,1 Mpix, port microUSB, slot kart microSD oraz akumulator o pojemności 3000 mAh z trybem Stamina.

Ceny obu modeli nie zostały ujawnione, aczkolwiek według Sony będą to urządzenie ze średniej półki cenowej. Do sprzedaży mają trafić w ciągu najbliższych tygodni.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona