5,9-calowy Oppo U3 z 13 Mpix i 4-krotnym zoomem optycznym oficjalnie | Tabletowo.pl

5,9-calowy Oppo U3 z 13 Mpix i 4-krotnym zoomem optycznym oficjalnie

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu Konrad pisał o przeciekach dotyczących Oppo U3. Dziś dowiadujemy się, że urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane, a wcześniejsza specyfikacja była jak najbardziej prawdziwa.

Tak jak donosiły przecieki, Oppo U3 został wyposażony w 5,9-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli), a jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz (MediaTek MT6752). Wspomagają go układ graficzny Mali-Y760MP2 oraz 2-gigabajtowa pamięć RAM.

Najważniejszy w całym urządzeniu jest aparat główny. Jest on w stanie wykonywać 13-megapikselowe zdjęcia z nawet 4-krotnym zoomem optycznym. Na froncie znajdziemy też niczego sobie aparat, o matrycy 5-megapikseli. Obydwa aparaty otrzymały wsparcie ze strony wbudowanej diody LED.

W Oppo U3 do dyspozycji użytkownika przeznaczono 16-gigabajtową pamięć wbudowaną, którą można rozszerzyć przy pomocy kart Micro SD. W urządzeniu znajdziemy oczywiście wszystkie podstawowe moduły łączności oraz, przede wszystkim, LTE.

Sprzedaż Oppo U3 rusza już w najbliższą środę 14 stycznia w Chinach. Niestety na dzień dzisiejszy nie jest znana cena oraz data pojawienia się urządzenia na innych rynkach.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona