Razer Wolverine V2 Chroma z Xbox Series X
Razer Wolverine V2 Chroma (fot. Razer)

Razer Wolverine V2 Chroma to kontroler dla profesjonalistów

Firma Razer zaprezentowała właśnie najnowszą generację pada dla wymagających graczy. Wolverine V2 Chroma to według twórców najbardziej zaawansowany kontroler w historii firmy.

Razer Wolverine V2 Chroma, czyli maksymalizacja osiągów

Zaprezentowany Razer Wolverine V2 Chroma to powrót do korzeni firmy. W tym wypadku nie ma mowy o niedzielnych graczach, którzy chcą posiadać sprzęt wysokiej jakości.

W przekazie marketingowym producent podkreśla wyraźnie, że nowa usprawniona wersja kontrolera to najbardziej zaawansowany pad jaki firma opracowała w swojej historii. Każdy aspekt urządzenia skupia się na wypracowaniu jak największej przewagi nad innymi graczami.

Razer Wolverine V2 Chroma
Razer Wolverine V2 Chroma w całej okazałości (fot. Razer)

Jednym z głównych elementów kontrolera są przyciski akcji Mecha-Tactile oraz D-PAD, które charakteryzują się niezwykle szybką aktywacją (o 35% w stosunku do klasycznych padów) i minimalnym czasem reakcji.

Jeśli ktoś kiedykolwiek narzekał na niewystarczającą ilość guzików na padzie, z pewnością doceni najnowszy kontroler Razera, gdyż ten został wyposażony w aż 6 dodatkowych, programowalnych przycisków (4 triggery i 2 bumpery). Mogą one zapewnić przewagę w wielu grach, oferując szybki dostęp do wcześniej określonych poleceń

Razer Wolverine V2 Chroma oferuje 6 dodatkowych, programowalnych przycisków (fot. Razer)

Sama konstrukcja kontrolera została w kluczowych miejscach pokryta specjalną fakturą, która ma zapewnić pewny chwyt urządzenia, a jednocześnie ograniczyć zmęczenie i pocenie dłoni w trakcie nawet najbardziej intensywnych rozgrywek. Jak przystało na sprzęt przeznaczony dla graczy, nie zabrakło programowalnego oświetlenia RGB, za które odpowiada autorski system producenta – Razer Chroma.

Warto zaznaczyć, że pad obsługuje tylko połączenie przewodowe za pomocą kabla USB-C do USB-A. Urządzenie zostało stworzone z myślą o komputerach PC, jak i Xboxach (One i Series X/S).

Razer Wolverine V2 Chroma - Gracze
Kontroler ma wznieść rywalizację na wyższy poziom (fot. Razer)

Cena i dostępność

Razer Wolverine V2 Chroma jest już dostępny. Można go zamówić na oficjalnej stronie producenta, lub u autoryzowanych sprzedawców w cenie 159,99 Euro. Oficjalna polska cena nie jest jeszcze znana.