Nowe ambasadorki marki Acer – laptopy ConceptD w rękach pisarki, a aktywny Swift pod skrzydłami aktorki

Wiele marek, budując swoją grupę docelową, poszukuje „twarzy” swoich produktów – ambasadorów, którzy mają promować dane produkty niejako poświadczając ich jakość. W przypadku laptopów Acer z linii ConceptD, rolę ambasadorki objęła Joanna Bator. Swift ma dla odmiany sprawdzić się w rękach Magdaleny Boczarskiej.

Acer ConceptD to linia sprzętów, którą producent pozycjonuje na rynku bardzo konkretnie. Mają być to komputery i laptopy dla twórców w najszerszym tego słowa znaczeniu, co skutkuje tworzeniem laptopów o dużej mocy obliczeniowej.

Nic więc dziwnego, że do roli ambasadorów (a raczej – ambasadorek) marki zaciągnięto osoby zajmujące się właśnie pracą twórczą – w końcu nie są to ani malutkie i ultramobilne komputery, ani gamingowe potwory.

Joanna Bator ambasadorką linii ConceptD

Myślę, że przedstawienie Joanny Bator nie leży w obszarze wymagań wobec tego newsa – w razie potrzeby, świetnie zrobi to Wikipedia. Nie bez powodu powołuję się właśnie na nią, bo być może kojarzycie dosyć głośną dyskusję odnośnie aktualizacji daty urodzenia Joanny Bator właśnie ;).

Joanna Bator, jak większość pisarzy, tworzy zarówno w domu, jak i w podróży, a dzięki ConceptD może wyjść poza utarte schematy i korzystać z urządzenia na własnych warunkach. Praca pisarza to kolejny aspekt twórczości, który chcemy przybliżyć za pomocą nowego ambasadoraJeremi Rybak, Head of Marketing Acer Polska

A co na temat laptopów Acer ConceptD mówi sama ambasadorka?

Komputer dla mnie to najważniejszy obiekt, wręcz intymny. Są w nim moje teksty, koncepty, moje tajemnice. Musi być przyjemny dla moich oczu i dłoni, mieć duży, łatwy do ustawienia ekran, który idealnie odwzorowuje kolory. Ponadto musi być mobilny, ponieważ poruszam się z nim po domu i zabieram w podróże.
Joanna Bator objęła rolę ambasadorki laptopów Acer ConceptD

Acer ConceptD, czyli dojrzewanie

Jak przekonuje Acer, współpraca między pisarką a producentem laptopów, ma być oparta o motyw przewodni… dojrzewania. Czas pokaże, czy sprzęty z rodziny ConceptD rzeczywiście będą dojrzałym, ostatecznym tworem, na którym będą powstawać kolejne teksty i powieści… ;)

Magdalena Boczarska – żwawe życie ambasadorki z laptopami Swift

Drugą, jednak nie mniej ważną, ambasadorką marki Acer, została Magdalena Boczarska. Laureatka filmowego Orła za rolę główną w filmie Sztuka kochania bierze pod swoje skrzydła laptopy z rodziny Swift. Ta współpraca przebiegać ma pod hasłem Pierwszoplanowa rola w Twoim życiu. Za aktywnym, mobilnym trybem życia aktorki nadążyć ma właśnie ten sprzęt.

źródło: materiały prasowe Acer