55 Diamond Selfie – kolejny budżetowiec od Archosa | Tabletowo.pl

55 Diamond Selfie – kolejny budżetowiec od Archosa

Dołącz do dyskusji 0

Archos ustalił sobie za priorytet zdobyć portfele mniej zamożnych klientów. Ostatnio zapowiedział dwa budżetowe modele, które zaprezentowane będą na tegorocznych targach IFA. Kolejnym modelem będzie smartfon o dosyć ciekawiej nazwie 55 Diamond Selfie. 

Urządzenie to reprezentuje serię Diamond, do których należą także między innymi Diamond 2 Plus czy Diamond 2 Note, charakteryzujące się dobrym stosunkiem specyfikacji do ceny. Nowy model ma 5,5″ wyświetlacz LCD Full HD i napędzany jest przez ośmiordzeniowy Snapdragony 430, wsparty 4GB RAM-u i 64GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Na pokładzie znajdziemy baterię o pojemności 3000 mAh, wspierającą technologie Quick Charge. Systemem operacyjnym urządzenia będzie czysty Android 6.0 Marshmallow.

Nazwa urządzenia 55 Diamond Selfie sugeruje, że urządzenie będzie miało coś do zaoferowania przy robieniu zdjęć przednim aparatem. Na przednim panelu znajduje się 8-megapikselowa jednostka. Pierwszą z cech wyróżniających ma być możliwość użycia ekranu jako lampy doświetlającej, co nie jest dzisiaj niczym nowym. Drugą jest funkcja zwana ChromaFlash, której zadaniem będzie połączyć zdjęcia wykonane zarówno z dodatkowym doświetleniem, jak i bez niego, w celu zrobienia lepszej jakościowo fotografii. Tylny aparat ma natomiast 16 Mpix i wsparty jest lampą błyskową. Dodatkowo oferuje on możliwość ustawiania ostrości na zdjęciu po jego zrobieniu.

Nowy model Archosa ma być dostępny do kupienia już od września w cenie 199 dolarów. Jeżeli dla kogoś jednak będzie to za dużo, to w październiku do sprzedaży trafi wersja Lite z 3GB RAM-u i 16GB pamięci wewnętrznej, kosztująca 169 dolarów.

Przy okazji chciałbym zachęcić Was do przeglądania naszego live bloga z IFA 2016, gdzie dowiecie się o najnowszych informacjach na temat urządzeń oraz ciekawostek dotyczących targów i Berlina.

Źródło: Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona