50GB wirtualnej przestrzeni dla posiadaczy tabletu i smartfonów LG

box for android

W drugiej połowie grudnia promocja objęła posiadaczy dotykowych smartfonów firmy Sony Ericsson z serii Xperia, dziś dowiedzieliśmy się, że mogą z niej skorzystać także użytkownicy sprzętu mobilnego LG: tabletów (a właściwie jednego, bo LG więcej ich w portfolio nie ma: LG Swift Tab). Mowa o akcji, w ramach której posiadacze wspomnianych urządzeń z systemem Android 2.1 bądź jego nowszą wersją, otrzyma 50 GB darmowego miejsca na przechowywanie danych w chmurze.

Aplikacja Box dostępna jest w Android Market i jest bezpłatna.

Informacja prasowa:

Niezwykle wygodny sposób na przechowywanie, dzielenie się oraz edytowanie dużych plików za pomocą telefonów komórkowych LG. Firma Box nawiązała współpracę z LG Electronics (LG). W ramach specjalnej promocji, trwającej do 31 marca 2012 roku, każdy posiadacz tabletu lub smartfona od LG z systemem Android 2.1 bądź jego nowszą wersją, otrzyma aż 50 GB darmowego miejsca na przechowywanie danych w chmurze.

Box to niezwykle prosta w obsłudze oraz praktyczna funkcjonalność, dedykowana urządzeniom mobilnym, pozwalająca na zapisywanie dużych plików na zewnętrznym serwerze. Aplikacja jest zintegrowana z systemem Android co powoduje, że z poziomu telefonu lub tabletu można edytować pliki zapisane w programach, takich jak Documents to Go czy QuickOffice. Interfejs platformy Box jest niezwykle przejrzysty, umożliwiając łatwe porządkowanie dokumentów w folderach.

Korzystając z rozwiązania Box, użytkownicy smartfonów od LG mogą zapisywać, a następnie edytować dane praktycznie z każdego miejsca na świecie, bez względu na to czy znajdują się w Warszawie czy Nowym Jorku. Tym samym jest to znakomite rozwiązanie dla ludzi biznesu i tych, którzy nie pracują wyłącznie przy komputerze. Co więcej, funkcjonalność umożliwia zapraszanie dodatkowych osób do edycji zapisanych plików, dzięki czemu mogą oni przeglądać, zmieniać a nawet dyskutować na temat dokumentów poprzez umieszczanie postów.

Rozwiązanie Box, dostępne na urządzeniach mobilnych LG, pozwala na przechowywanie plików w jednym miejscu bez obawy o zgubienie nośnika lub konieczności otwarcia komputera w celu rozpoczęcia edycji. Możliwości prowadzenia dyskusji sprawiają, że osoby znajdujące się w różnych zakątkach globu mogą wspólnymi siłami opracowywać koncepty, a następnie w szybki i prosty sposób tworzyć na ich podstawie dokumenty.

źródło: LG