50GB na Dropboksie za darmo dla posiadaczy Samsunga Galaxy Note 2

Jak często korzystacie z wirtualnych dysków? Swego czasu nawet nie wiedziałem o istnieniu takich usług. Później odkryłem Dropboksa, po czym rzuciłem go dla Google Drive i Microsoft SkyDrive. Wirtualne dyski, nawet jeśli oferują 5GB darmowej pamięci, uważam za niezwykle użyteczne. Za ich pośrednictwem przesyłam pliki z telefonu lub tabletu do komputera, robię kopie zapasowe najważniejszych danych, wymieniam się plikami ze znajomymi, a nawet tworzę dokumenty pakietu biurowego… bez pakietu biurowego.

Jeżeli na co dzień korzystacie z usługi Dropbox i po środowej premierze zakochaliście się w tabletofonie Samsung Galaxy Note 2, mam dla Was dobrą wiadomość – z chwilą aktywacji urządzenia na Waszym koncie na „Niebieskim Pudełku” przybędzie 50GB wolnego miejsca za darmo. Jest to specjalna promocja będąca owocem współpracy Samsunga i Dropboksa. Dodatkowe 50GB będzie ważne przez dwa lata i będziecie mogli wykorzystać je na wszystko, o czym zamarzycie: zdjęcia z wakacji, dokumenty do pracy lub szkoły, najnowsze kawałki znajomej grupy rockowej lub fragmenty kodu aplikacji, którą pisaliście bez przerwy przez ostatnie 48 godzin (na wypadek, gdyby Wasz fizyczny dysk nagle odmówił współpracy).

Reklama

Oprócz posiadaczy Note’a 2, z promocji skorzystają także właściciele inteligentnego aparatu Samsung Galaxy Camera, którego premiera miała miejsce na tegorocznych targach IFA 2012 w Berlinie. Dla ciekawych, jest to aparat cyfrowy pracujący pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean. Szaleństwo czy przepis na sukces?

via Engadget