5-calowy, metalowy Samsung SM-A500 zapowiada się bardzo ciekawie! | Tabletowo.pl

5-calowy, metalowy Samsung SM-A500 zapowiada się bardzo ciekawie!

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno Samsung zaprezentował telefon z aluminiową ramką o nazwie Galaxy Alpha. Teraz do sieci trafiły informacje o przedstawicielu tej nowej serii „A” o nazwie kodowej SM-A500. Według wielu źródeł to tylko początek nowej linii telefonów koreańskiego producenta, których elementem wyróżniającym będzie wykonanie premium z aluminium, a nie plastiku. Jednak czy to znaczy, że możemy liczyć tylko na drogie smartfony z tej linii?

Samsung SM-A500 to według zapowiedzi 5-calowy phablet, którego ekran będzie miec rozdzielczość ekranu HD. Jego sercem ma być 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz (zapewne Snapdragon 400) oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim prawdopodobnie 16 GB pamięci wbudowanej, 13-megapikselowy aparat główny oraz 5 mpix na przednim panelu. Jego waga to tylko 126 g, a wymiary 139,3 x 69,7 x 6,7 mm.

Ma on również być w całości wykonany z metalu. Jeśli okaże się to prawdą, to będzie to duży postęp w stosunku do Galaxy Alpha, gdzie tylko ramka jest z aluminium. Jeśli Koreańczycy nie przesadzą z ceną to może być to bardzo ciekawy phablet, jednak nie wiadomo jak z tym będzie. A Waszym zdaniem Samsung powinien wypuszczać coraz więcej urządzeń wykonanych z metalu?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona