5-calowy HTC Desire 626 wycieka na zdjęciach prasowych

Coraz większymi krokami zbliżają się targi MWC 2015, które wystartują na początku marca. Osoby zawiedzione brakiem wielu mobilnych nowości na styczniowych CES z pewnością z zainteresowaniem będą spoglądać w stronę Barcelony. Tym bardziej, że ma mieć tam premierę nie tylko Samsung Galaxy S6. Wiele wskazuje na to, że w stolicy Katalonii zadebiutuje też HTC Desire 626.

Najnowsze informacje pochodzą z twitterowego konta @upleaks, które zajmuje się przedwczesnym ujawnianiem parametrów technicznych i zdjęć prasowych produktów, które jeszcze nie doczekały się prezentacji. Tak też jest i tym razem.

Z informacji pochodzącego z tego źródła wynika, że HTC Desire 626 będzie smartfonem wyposażonym w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, ośmiordzeniowy procesor MediaTeka MT6572 oraz 2GB RAM. Za czas działania produktu ma odpowiadać akumulator o pojemności 2000 mAh, natomiast systemem operacyjnym ma tu być Android w wersji 4.4 KitKat, aczkolwiek z planowaną aktualizacją do 5.0 Lollipop.

Zdjęcia zrobimy aparatem 13 Mpix lub przednią kamerką 5 Mpix, a wszystko to zapiszemy w pamięci, której do dyspozycji użytkownika ma być 16GB.

Wiele wskazuje na to, że zadebiutuje też nieco uboższa wersja Desire 626 – CU – z 1GB RAM i czterordzeniowym procesorem, ale tym razem od Qualcomma – Snapdragonem 410.

Na potwierdzenie tych informacji musimy jednak poczekać, jak już wspomniałam, najprawdopodobniej do MWC 2015 (początek: 2 marca).

 

htcdesire626leak1