46% użytkowników używa iOS 8 - Tabletowo.pl

46% użytkowników używa iOS 8

Dołącz do dyskusji 0

17 września Apple wypuściło aktualizację do iOS 8, dziś system jest zainstalowany już na blisko połowie wspieranych urządzeń – podaje Apple.

Dane z dnia 21.09 podają, że 46% użytkowników używa iOS 8 po niespełna tygodniu od oficjalnej premiery. Jest to gorszy wynik w porównaniu do poprzedniego roku, kiedy to po podobnym czasie 52% urządzeń działało już na iOS 7.

Tabletowo.pl 46% użytkowników używa iOS 8 Apple Ciekawostki iOS

Jak pokazują statystyki, z najnowszej wersji systemu korzysta 46% użytkowników, z poprzedniej 49%, a tylko drobny odsetek – 5% – korzysta z jeszcze starszych odsłon iOS. Wiele osób nie chce aktualizować swoich urządzeń ze względu na błędy, jakie wciąż istnieją w wersji 8.0, czekają więc na nakładkę 8.0.1, która powinna niedługo zostać wypuszczona. Natomiast inni użytkownicy, posiadający starsze modele „jabłuszek”, nie mają zamiaru instalować nowego systemu bojąc się o spadek wydajności iUrządzeń, który po aktualizacji na pewno ich czeka.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona