40% rabatu na roczne abonamenty NaviExpert – wcale nie z okazji majówki

Wiem, co teraz powiecie: korzystanie z nawigacji w aktualnej sytuacji jest raczej mocno utrudnione (niestety, pomimo majówki :(). Nie przeszkadza to jednak NaviExpert w przecenianiu swojej aplikacji. Ma ku temu bardzo fajny powód: rozszerzenie opcji płatności o nowe metody.

Dotychczas chcąc zapłacić za NaviExpert z poziomu aplikacji na Androida, mieliśmy tylko jedną możliwość: standardowe płatności Google Play. Świeżo wprowadzoną nowością jest opcja płacenia za pomocą karty płatniczej, przelewu online (realizowanego przez Przelewy24) oraz… przez BLIK-a.

Promocja na Androida, jak i iOS

Jak już pewnie zdążyliście się zorientować, nowe metody płatności wprowadzone zostały jedynie w aplikacji w wersji na Androida. Co ważne jednak, w NaviExpert nie zapomniano o użytkownikach iPhone’ów, dzięki czemu z promocji na abonamenty mogą skorzystać zarówno posiadacze smartfonów spod znaku zielonego robota, jak i nadgryzionego jabłka – bez żadnej dyskryminacji.

Z rabatu w wysokości 40% możecie skorzystać na roczne abonamenty NaviExpert Polska oraz NaviExpert Polska i Europa. Ich ceny kształtują się następująco (roczne licencje):

  • NaviExpert Polska: 59 złotych na Androida i 59,99 złotych na iOS (z, odpowiednio, 99 złotych i 99,99 złotych),
  • NaviExpert Polska i Europa: 89 złotych na Androida i 89,99 złotych na iOS (z, odpowiednio, 149 złotych i 149,99 złotych).

Co ciekawe, jeśli aktualnie macie aktywny abonament, z akcji promocyjnej możecie skorzystać również “na zapas” – jak informuje NaviExpert na swojej stronie: “Zakupiona licencja, ze statusem „Gotowa do użycia”, aktywuje się dopiero po zakończeniu obecnie trwającej usługi, przy kolejnym wytyczeniu trasy”.

Promocja obowiązuje do 6 maja 2020. Aplikację pobierzecie z Google Play i App Store.

źródło: NaviExpert