4-rdzeniowy tablet z LTE od Prestigio - Tabletowo.pl
Ważne

4-rdzeniowy tablet z LTE od Prestigio

Tabletowo.pl 4-rdzeniowy tablet z LTE od Prestigio Nowości

Z najnowszych informacji wynika, iż w najbliższym czasie na rynku pojawi się tablet internetowy spod skrzydeł marki Prestigio, który obsługiwać będzie łączność LTE.

Tablet ma zostać wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz, prezentujący obraz w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy procesor Rockchip RK3188 o częstotliwości taktowania 1,8 GHz, dzięki któremu bez problemu obsłuży filmy w jakości Full HD z prędkością 60 kl/s oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3. Na jego pokładzie ma się także znaleźć 5-megapikselowy aparat główny, kamerka frontowa z matrycą 2 Mpix, 16 GB wbudowanej pamięci, wspomniany już modem 4G, zapewniający szybki transfer danych oraz dwa porty USB – jeden z funkcją OTG, drugi, umożliwiający ładowanie zaimplementowanego akumulatora o nieznanej na chwilę obecną pojemności.

Urządzenie pojawi się na rynku wiosną, prawdopodobnie na przełomie marca i kwietnia. Jego cena nie jest jeszcze znana.

Powyższa grafika przedstawia prototyp tabletu.

źródło: Prestigio

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona