4 grudnia Samsung otworzy kolejny Brand Store - tym razem w Kielcach!

4 grudnia Samsung otworzy kolejny Brand Store – tym razem w Kielcach!

Czas na Kielce!

W 2013 roku Samsung otworzył swój pierwszy Brand Store w Polsce – oczywiście w Warszawie. Od tamtego czasu oficjalnych salonów sprzedaży wyrosło sporo – w Krakowie, Bydgoszczy, Łodzi, Gdańsku, Białymstoku, Katowicach, Poznaniu, na lotnisku Chopina oraz dwa we Wrocławiu. Ale żadnego w woj. Świętokrzyskim. Od jakiegoś czasu wiele mówiło się, że wkrótce Brand Store zawita również do mojego miasta, czyli do Kielc. Ostatnio stało się to bardziej niż pewne, a dziś, cóż, mogę już oficjalnie przekazać Wam, że sklep zostanie otwarty już za tydzień.

Samsung Brand Store w Kielcach będzie się mieścił na poziomie -1 w Galerii Echo (ul. Świętokrzyska 20). Otwarcie odbędzie się 4 grudnia (tj. piątek) o godzinie 16. W trakcie trwania wydarzenia odbędą się liczne konkursy, w ramach których będzie można wygrać Gear S2, słuchawki i inne gadżety.

Z okazji otwarcia przygotowane zostały specjalne promocje, w ramach których każdy zainteresowany będzie mógł kupić akcesoria o 30% taniej lub wszystko pozostałe o 10% taniej niż standardowo (rabat obowiązuje na cały asortyment).

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska, powiedział:

Samsung Brand Store w Kielcach to miejsce, na które czekali fani produktów naszej marki z regionu. Odpowiadając na ich potrzeby otwieramy ponad 100 metrowy salon, w którym oprócz flagowych urządzeń mobilnych i najnowszych modeli telewizorów, odwiedzający będą mogli również zapoznać się z funkcjonalnością małego sprzęt AGD czy klimatyzatorów. Nasz kolejny salon to dowód na to, że Samsung nie zapomina o konsumentach z mniejszych miast i odpowiada również na ich oczekiwania.

To z kim się widzę w przyszły piątek? ;)