383-calowy tablet Microsoft Surface pojawia się w centrum Londynu | Tabletowo.pl

383-calowy tablet Microsoft Surface pojawia się w centrum Londynu

Dołącz do dyskusji 0

Tego ranka mieszkańcom Londyn ukazał się prawdziwie niecodzienny widok. Na słynnym placu Trafalgar Square w samym sercu miasta pojawił się ogromny tablet Microsoft Surface. Konstrukcja jest owocem 12-godzinnej pracy i mierzy ponad 8 metrów szerokości oraz 5 metrów wysokości. Jej sercem jest 383-calowy ekran Do makiety podłączono gigantyczną replikę etui Type Cover 2 wyposażoną w zestaw prawdziwych, działających klawiszy. Dzieci z pobliskich szkół grają na niej w wyliczanki. Klawisze są połączone z wyświetlaczem za pomocą nieskończonej liczby przewodów USB i HDMI. Co ciekawe, całość pracuje pod kontrolą w pełni wyposażonego systemu operacyjnego Windows 8.1. Jego funkcjonalność przetestowali dziennikarze serwisu The Verge, którzy, przeskakując z klawisza na klawisz, napisali i opublikowali wpis na jednym z portali społecznościowych.

Gigantyczna, zwracająca uwagę konstrukcja pośrodku Londynu to błyskotliwy pomysł na rozpoczęcie kampanii marketingowej komputerów Surface 2 i Surface Pro 2. Każdego dnia Trafalgar Square odwiedzają tysiące turystów. Nie ma możliwości, by którykolwiek z nich przeoczył 383-calowy tablet!

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona