3500 pracowników LinkedIn dostało po iPadzie mini - Tabletowo.pl

3500 pracowników LinkedIn dostało po iPadzie mini

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl 3500 pracowników LinkedIn dostało po iPadzie mini Apple Ciekawostki Nowości

Dziś przypada przemiły dzień, jakim niewątpliwie są Walentynki (nie zapomnijcie ukochanym okazywać swojego uczucia na co dzień, nie tylko od święta! ;)), możemy więc pozwolić sobie na opublikowanie ciekawostki. Okazuje się bowiem, że niektóre firmy wciąż potrafią docenić pracę swoich pracowników i od czasu do czasu im to w jakiś sposób wynagrodzić. Niech za przykład posłuży LinkedIn – każdy z 3500 pracowników otrzymał iPada mini. Taką decyzję jakiś czas temu podjął Jeff Weiner, CEO LinkedIn – teraz postanowił zrealizować swój pomysł.

O fakcie najpierw informowali zadowoleni pracownicy firmy na portalach społecznościowych i mikroblogowych (wśród nich Darain Faraz), aż wreszcie fakt potwierdził rzecznik LinkedIn. Stwierdził, że w ten sposób firma chciała podziękować za ciężką pracę i osiągnięcia wszystkich pracowników w 2012 roku.

Podczas ostatniego spotkania firma postanowiła zaskoczyć pracowników i każdemu z nich został wręczony iPad mini „jako mały gest wdzięczności za wkład w rozwój firmy i zaangażowanie w jej działanie”.

Każdy pracownik dostał egzemplarz tabletu z 32GB pamięci – jeśli firma płaciłaby pełną stawkę za każdego z iPadów (429 dolarów) za całość musiałaby zapłacić ok. 1,5 miliona dolarów. Można się jednak spodziewać, że przy takich zamówieniach u Apple można liczyć na jakiś rabat.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona