30 GB internetu za darmo w Play na kartę. A oprócz tego – nowe pakiety SOLO

Od dziś rusza nowa oferta promocyjna Play dla użytkowników numerów na kartę. Wystarczy korzystać z Play24, by otrzymać 10 GB internetu przez trzy miesiące. Pojawiły się też nowe pakiety minut, SMS-ów i danych – SOLO S i SOLO M.

Darmowe gigabajty

Nie wydaje się, jakoby Play rozdawał darmowe gigabajty z jakiegoś szczególnego powodu, niemniej nie będziemy wnikać w niepotrzebne szczegóły. Ważne jest to, że do 30 kwietnia tego roku będziemy mogli skorzystać z promocji, w której użytkownicy serwisu Play24 dostaną po 10 GB internetu na 3 miesiące.

Wystarczy odwiedzić aplikację Play24 lub skorzystać z przeglądarkowej wersji serwisu, by włączyć promocję.

Osoby, które nie korzystają z Play24 też mogą dostać dodatkowe gigabajty po wysłaniu kodu *111*570*1#, ale dostaną tylko 5 GB danych przez trzy miesiące.

Detale dotyczące promocji znajdują się w Regulaminie.

Nowe pakiety SOLO

Play wprowadził także dwa nowe pakiety dla użytkowników telefonów na kartę.

SOLO S przeznaczony jest dla tych, którzy nie korzystają z internetu w ogóle. Za 20 zł miesięcznie klient otrzyma możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń i wysyłania dowolnej liczby SMS-ów do wszystkich sieci, ale w pakiet nie wliczono ani jednego megabajta.

SOLO L, dla kontrastu, jest ofertą skierowaną do tych, którzy potrzebują dużo internetu w telefonie. W pakiecie za 30 zł miesięcznie, oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów mamy 15 GB internetu. Oprócz tego dostajemy 100 minut, 50 SMS-ów i 500 MB do wykorzystania w granicach Unii Europejskiej.

Jak włączyć poszczególne pakiety, dowiecie się z poniższej grafiki.

źródło: Blog Play