Masz smartfon lub tablet Samsunga? Dostaniesz 3 miesiące pełnego dostępu do aplikacji Muzyka Google Play za darmo | Tabletowo.pl

Masz smartfon lub tablet Samsunga? Dostaniesz 3 miesiące pełnego dostępu do aplikacji Muzyka Google Play za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli jesteście właścicielami smartfona lub tabletu Samsunga, to właśnie otrzymaliście od producenta miły prezent: możliwość bezpłatnego skorzystania z trzymiesięcznego, pełnego dostępu do serwisu Muzyka Google Play.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy smartfona lub tabletu marki Samsung. Wystarczy wejść z poziomu urządzenia w aplikację Muzyka Play i aktywować okres próbny według instrukcji, podanych na ekranie. Jest jednak kilka warunków.

Przede wszystkim – co zrozumiałe – trzeba mieć założone konto Google. Z promocji nie mogą skorzystać obecni subskrybenci usługi, ani osoby, które były nimi w przeciągu ostatnich 12 miesięcy lub też korzystały w tym czasie z okresu próbnego.

W trakcie aktywacji wymaganie jest także dodanie metody płatności (np. karty debetowej lub kredytowej), choć przez pierwsze trzy miesiące żadne opłaty nie będą oczywiście naliczane. Od czwartego miesiąca jednak już tak (po 19,99 złotych miesięcznie), więc jeśli nie chce się płacić, to trzeba przed upływem trzech miesięcy zrezygnować z okresu próbnego.

Co ważne, promocja trwa aż do 30 kwietnia 2017 roku. A to oznacza, ze „załapać” się na nią mogą nie tylko obecni użytkownicy smartfonów i tabletów Samsunga, ale również przyszli, czyli ci, którzy dopiero wejdą w posiadanie jednego z urządzeń koreańskiego producenta.

Źródło: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona