3 maja Samsung zaprezentuje kolejny tablet? | Tabletowo.pl

3 maja Samsung zaprezentuje kolejny tablet?

Dołącz do dyskusji 0
samsung galaxy s3

3 maja w historii Polski przeszedł jako dzień ustanowienia konstytucji. Wiele wskazuje na to, że niebawem zapisze się także w historii rozwoju rynku smartfonów, bowiem właśnie tego dnia – 3 maja 2012 roku – Samsung ma zaprezentować swój flagowy telefon, Galaxy S3 (swoją drogą, SG3 to taki smartfonowy iPad – co chwilę na jego temat pojawiają się kolejne niepotwierdzone wieści, co jest męczące dla osób śledzących newsy na ten temat). Chodzą słuchy, że oprócz niego, na konferencji w Londynie, mamy poznać usługę Samsung S-Cloud. Do tych spekulacji dołączyły właśnie kolejne – według źródeł CNET, koreański koncern przedstawi światu swój kolejny tablet internetowy Galaxy Tab.

Flagowe urządzenia mobilne Samsunga na ten rok: smartfon i tablet, zaprezentowane na jednej konferencji – według mnie to by miało sens. Całość psuje jedynie informacja (choć na razie nieoficjalna), że tablet ma posiadać dwurdzeniowy procesor, podczas gdy od dłuższego czasu wiemy, że Samsung pracuje nad czterordzeniową jednostką Exynos… Co ważne, ma to nie być znany nam już Galaxy Tab 2 10.1 (który ma jednak oferować cztery rdzenie), ale również ma posiadać wyświetlacz o przekątnej 10,1″.

Składając wszystko w jedną całość i dodając do tego parametry techniczne najnowszych produktów konkurencji, można się spodziewać tabletu Samsunga z ekranem o wysokiej rozdzielczości (ciekawe co z Galaxy Tab 11.6, na temat którego słuchy chodzą już od kilku ładnych miesięcy…). Na chwilę obecną są to jednak jedynie plotki. Wszystko stanie się jasne już 3 maja (mam nadzieję, że sporo z Was będzie się wtedy cieszyć wolnym, dłuuuugim weekendem ;)).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona