29 marca Micromax pokaże swojego pierwszego smartfona z podwójną kamerą | Tabletowo.pl

29 marca Micromax pokaże swojego pierwszego smartfona z podwójną kamerą

Dołącz do dyskusji 0

Micromax nie należy do dobrze znanych firm produkujących smartfony. Właściwie, nie należy nawet do kiepsko znanych firm, przynajmniej w Polsce. Za to w Indiach jest dobrze rozpoznawalna, gdyż 15% Hindusów nosi w kieszeni telefon tego producenta. Za niewiele ponad tydzień firma zamierza zaprezentować swój nowy smartfon, nastawiony na funkcje fotograficzne.

Micromax zaczął wysyłać zaproszenia na konferencję, podczas której zaprezentuje swój nowy smartfon. Zaproszenie nie ujawnia zbyt wielu szczegółów. Występuje na nim liczba „13” podniesiona do sześcianu, co daje wynik równy 2197. Wyróżnienie pomarańczowym kolorem cyfr „2” i „9” oraz zapisanie nazwy miesiąca marca w tym samym odcieniu, pozwala na określenie daty wydarzenia.

Liczba 13³ zapewne oznacza dwa aparaty, każdy pracujący w rozdzielczości 13 Mpix (plus dioda doświetlająca między nimi), choć w tym momencie odzywa się jedynie mój wewnętrzny Sherlock, gdyż żadnego potwierdzenia o rodzaju aparatów nie mamy.

Jakiś czas temu, gdzieś w chińskich logach handlowych, dostrzeżono smartfon Micromax z podwójnym aparatem, o nazwie kodowej E4815. Jeśli to ten sam model, to nowy telefon firmy będzie wyposażony w dwie kamery tylne (jedna 13 Mpix, a druga 5 Mpix) i 5-megapikselowy aparat z przodu urządzenia.

Według doniesień Mobile in India, Micromax E4815 miałby być wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz IPS, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750T (1,5 GHz), 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, ze slotem na karty microSD. W przycisku „home” podobno znajdzie się również skaner linii papilarnych.

Oczywiście, równie dobrze mogą to być dwa różne smartfony – jeden z przecieku, a drugi z zapowiedzi. Tego bym się jednak po Micromax raczej nie spodziewał. Zobaczymy 29 marca.

źródło: Tech2

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona