27 października ZTE zaprezentuje coś… dużego. Możliwe, że będzie to Axon 7 Max

Na najbliższy czwartek, 27 października, ZTE zapowiedziało konferencję, podczas której goście będą świadkami premiery dużego smartfona. Bardzo możliwe więc, że właśnie tego dnia zadebiutuje Axon 7 Max.

Jest to bowiem jedyna, duża nowość, jaką spodziewamy się zobaczyć w najbliższym czasie. Ostatnio wyciekły zdjęcia i część specyfikacji Axon 7 Max, więc wydaje się więcej niż prawdopodobne, że w najbliższy czwartek, 27 października, ZTE pochwali się tym modelem.

Nowy smartfon wizualnie będzie przypominał z wielu względów Huawei Mate 9. Jednak w kwestii specyfikacji, nadchodząca nowość ZTE ulokuje się nie na flagowej, a na średniej półce. Axon 7 Max ma zostać wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506, 4GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, podwójny aparat główny z laserowym autofokusem i podwójną diodą doświetlającą oraz czytnik linii papilarnych. Całość pracować ma pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow z nakładką MiFavor 4.0.

ZTE Axon 7 Max
ZTE Axon 7 Max

Ciekawe, na ile wybranie 27 października na dzień premiery Axon 7 Max było „przypadkowe”. Zaledwie tydzień później, 3 listopada, zadebiutuje bowiem bardzo podobnie wyglądający (aczkolwiek pod wieloma względami o wiele lepiej wyposażony) Huawei Mate 9.

Źródło: AndroidPure