22 lutego poznamy nowe urządzenia od Sony | Tabletowo.pl

22 lutego poznamy nowe urządzenia od Sony

Dołącz do dyskusji 0

Na 22 lutego Sony zaplanowało konferencję prasową. Jakie nowości producent przygotuje dla nas podczas targów MWC 2016? To jest bardzo dobre pytanie…

Już od dłuższego czasu wiadomo, że Sony w tym roku ma zamiar zaprezentować kilka smartfonów z serii Z: Xperię Z6 Mini, Xperię Z6 Compact, Xperię Z6, Xperię Z6 Plus, Xperię Z6 Ultra oraz Xperię Z6 Lite. Czy zostaną one zaprezentowane już w przyszłym miesiącu? Myślę, że jest to dość możliwe.

Biorąc pod uwagę to, że Sony prezentuje swoje flagowe urządzenia co około pół roku (Z1, Z3 i Z5 na wrześniowych targach IFA; Z, Z2 i Z4/Z3+ na różnych konferencjach, lecz zawsze w pierwszej połowie roku) prezentacja nowej generacji „zetek” jest mocno prawdopodobna.

Oczywiście jest również taka możliwość, że Sony zaprezentuje tylko część z sześciu planowanych telefonów. Może się również okazać, że japoński gigant nie pokaże żadnego smartfona, lecz jakiś tablet lub inteligentny zegarek. Trudno powiedzieć, wszystkiego będziemy pewni 22 lutego o godzinie 8:30.

A jak Wy myślicie, co Sony zaprezentuje podczas targów MWC 2016?

Źródło: gsmarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona