Goclever Drive Mirror Safego to nie tylko lusterko wsteczne, ale też wideorejestrator i kamera cofania

Osobiście wychodzę z założenia, że trzeba sobie ułatwiać życie. Szczególnie, jeżeli da się to zrobić w prosty sposób i – jeśli wymaga tego sytuacja – przy relatywnie niewielkich nakładach finansowych. Z tego powodu uważam Goclever Drive Mirror Safego Full HD za ciekawą propozycję, ponieważ jest to nie tylko lusterko wsteczne, ale też wideorejestrator i kamera cofania.

Goclever Drive Mirror Safego Full HD wyposażono w wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 320×240 pikseli, który zintegrowany jest z powierzchnią lusterka wstecznego (dokładniej znajduje się po jego prawej stronie). Od razu jednak dodam, że kierowca – jeżeli chce – może w każdej chwili go wyłączyć, a tym samym sprawić, że stanie się on całkowicie niewidoczny.

Goclever Drive Mirror Safego Full HD (fot. Goclever)

Goclever Drive Mirror Safego Full HD to także wideorejestrator, który robi zdjęcia w 5 Mpix i nagrywa wideo (z dźwiękiem w formacie AAC) w rozdzielczości 1280×720 pikseli. Materiały zapisywane są w pętli na karcie microSD (maksymalna obsługiwana pojemność nośnika to 32 GB; producent rekomenduje class 10), więc najnowsze ujęcia nadpisywane są na najstarsze. Jeżeli jednak dojdzie – na przykład – do stłuczki, to dzięki wbudowanemu czujnikowi G-Sensor nagranie jest automatycznie zabezpieczane przed usunięciem.

Kąt widzenia aparatu wynosi 140°. Użytkownik może też ustawić, które pole (górę, dół, prawo, lewo) chce nagrywać. Urządzenie dysponuje także czujnikiem ruchu – zacznie więc od razu nagrywać, kiedy wykryje ruch. Producent przy okazji zapewnia, że bateria o pojemności 300 mAh spokojnie wystarczy na podtrzymanie działania sprzętu, kiedy silnik w samochodzie będzie wyłączony.

Goclever Drive Mirror Safego Full HD (fot. Goclever)

Integralnym elementem Goclever Drive Mirror Safego Full HD jest także kamera cofania, którą można ustawić przy tylnej szybie lub zderzaku. W dodatku wyposażono ją w diody doświetlające, dzięki czemu w nocy również pomoże uniknąć ewentualnych przeszkód.

Sugerowaną cenę Goclever Drive Mirror Safego Full HD ustalono na 179 złotych.

Polecamy również:

NAVITEL MR250 – lusterko wsteczne, wideorejestrator i kamera cofania w jednym już do kupienia w Polsce

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • Arek P

  Po co nazywać coś “fullhd” skoro nagrywa ledwie w HD?

  • xnxn

   Czego tu nie rozumieć 1HD plus 1HD daje 2HD czyli fullhd :)))
   Producent, znaczy importer wprowadza z premedytacją klientów w błąd .

 • Seba

  Spodziewałem się jakiejś recenzji, test… a tu tylko sponsorowana reklama :/ No i tak jak przedmówca napisał, w nazwie urządzenia “Full HD”, a nagrywa tylko HD.

  • To nie “sponsorowana reklama”, tylko informacja o nowym urządzeniu na rynku.

   • xnxn

    Redaktorze Grzegorzu, czy przed umieszczeniem informacji o produkcie zweryfikowałeś rozdzielczość kamer z nazwą oraz grafika która jasno wskazuje kupującemu, że ma do czynienia z urządzeniem o rozdzielczość nagrywania 1080p?
    Jeżeli nie, to jest to “SPONSOROWANA REKLAMA” a nie informacja o nowym urządzeniu.

    • Opierałem się na ogólnodostępnych informacjach – w tekście jest wyraźnie napisane, w jakiej rozdzielczości nagrywa ten sprzęt. To już problem producenta, jakie informacje załącza na grafikach promocyjnych i to on powinien się tłumaczyć.

    • wr

     przeć to d*.* nie redaktor, nic nie sprawdził….

 • sfsf

  tylko chory na głowę zainstaluje sobie tego grzmota w aucie…

  • Norbert Nowakowski

   takich chorych będzie wielu bo nie każdy ma smartfona który nagrywa tak jak note8 ..

  • LCD

   Przy takiej rozdzielczości to ten videorejestrator nie ma sensu. A skoro rozdzielczość marna to i nagrywanie w gorszych warunkach oświetleniowych też a co za tym idzie po co przepłacać bo pewnie samo lusterko z wyświetlaczem + kamera cofania będzie tańsze.

 • michalm

  Zakupiłem to urządzenie i szukam śmietnika na elektro-śmieci. Jakość video jest tragiczna i nagrywane materiały nie nadają się do niczego.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona