Teraz dwa razy bardziej opłaca się polecić komuś zakup OnePlus 5T - Tabletowo.pl
Ważne

Teraz dwa razy bardziej opłaca się polecić komuś zakup OnePlus 5T

Wczoraj OnePlus 5T trafił do sprzedaży. Po kilku godzinach model z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej został całkowicie wyprzedany. Dziś jednak ponownie jest dostępny na stronie producenta. Obecni właściciele smartfonów tej marki mogą więc polecać swoim znajomym zakup również i tej wersji. Szczególnie, że teraz opłaca im się to dwa razy bardziej.

Zagorzali fani marki na pewno wiedzą, że istnieje coś takiego, jak program polecający. Został on wprowadzony przez producenta pod koniec maja tego, 2017 roku i polega na tym, że jeżeli ktoś zachęci kogoś do zakupu smartfona OnePlus i ta osoba go nabędzie, to polecający otrzyma za to 100 punktów. A uzbierane w ten sposób punkty może później wymienić na różne nagrody.

OnePlus zdecydował jednak, że od 21 do 30 listopada włącznie będzie podwajać punkty. Dzięki temu osoba polecająca dostanie nie 100, a już 200 punktów. Do tego producent zorganizował mini-konkurs, zachęcający do aktywnego namawiania znajomych do zakupu OnePlus 5T. Jeżeli dany użytkownik znajdzie się w TOP 100 polecających według zasady jeden sprzedany smarfon=jeden punkt, dostanie w prezencie plecak OnePlus o wartości 71,10 euro, tj. równowartości ~300 złotych.

W programie polecającym mogą wziąć udział właściciele wszystkich smartfonów ze stajni OnePlus. Punkty są przyznawane wyłącznie wtedy, kiedy ktoś faktycznie zakupi – w tym przypadku – OnePlus 5T. Ich naliczenie może potrwać maksymalnie 30 dni. Są one ważne bezterminowo – chyba, że użytkownik wygeneruje voucher, uprawniający go do odbioru jednej z nagród, wówczas taki bon jest ważny przez 30 dni, później przepada. Punktów nie można wymienić na pieniądze.

Listę nagród można znaleźć na podlinkowanej poniżej stronie programu. Dla przykładu, aby odebrać OnePlus 5T, trzeba uzbierać w sumie 6500 punktów. Wspomniany wcześniej plecak, który można teraz wygrać w konkursie, to z kolei wydatek rzędu 600 punktów.

Zasady i warunki programu poleceń

Źródło: @oneplus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona