Ważne

Teraz dwa razy bardziej opłaca się polecić komuś zakup OnePlus 5T

Wczoraj OnePlus 5T trafił do sprzedaży. Po kilku godzinach model z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej został całkowicie wyprzedany. Dziś jednak ponownie jest dostępny na stronie producenta. Obecni właściciele smartfonów tej marki mogą więc polecać swoim znajomym zakup również i tej wersji. Szczególnie, że teraz opłaca im się to dwa razy bardziej.

Zagorzali fani marki na pewno wiedzą, że istnieje coś takiego, jak program polecający. Został on wprowadzony przez producenta pod koniec maja tego, 2017 roku i polega na tym, że jeżeli ktoś zachęci kogoś do zakupu smartfona OnePlus i ta osoba go nabędzie, to polecający otrzyma za to 100 punktów. A uzbierane w ten sposób punkty może później wymienić na różne nagrody.

OnePlus zdecydował jednak, że od 21 do 30 listopada włącznie będzie podwajać punkty. Dzięki temu osoba polecająca dostanie nie 100, a już 200 punktów. Do tego producent zorganizował mini-konkurs, zachęcający do aktywnego namawiania znajomych do zakupu OnePlus 5T. Jeżeli dany użytkownik znajdzie się w TOP 100 polecających według zasady jeden sprzedany smarfon=jeden punkt, dostanie w prezencie plecak OnePlus o wartości 71,10 euro, tj. równowartości ~300 złotych.

W programie polecającym mogą wziąć udział właściciele wszystkich smartfonów ze stajni OnePlus. Punkty są przyznawane wyłącznie wtedy, kiedy ktoś faktycznie zakupi – w tym przypadku – OnePlus 5T. Ich naliczenie może potrwać maksymalnie 30 dni. Są one ważne bezterminowo – chyba, że użytkownik wygeneruje voucher, uprawniający go do odbioru jednej z nagród, wówczas taki bon jest ważny przez 30 dni, później przepada. Punktów nie można wymienić na pieniądze.

Listę nagród można znaleźć na podlinkowanej poniżej stronie programu. Dla przykładu, aby odebrać OnePlus 5T, trzeba uzbierać w sumie 6500 punktów. Wspomniany wcześniej plecak, który można teraz wygrać w konkursie, to z kolei wydatek rzędu 600 punktów.

Zasady i warunki programu poleceń

Źródło: @oneplus

Komentarze

 • jimmie

  Dla najlepszych trzech powinny być telefony a nie jakiś tam plecak….

 • Filipeski Filipek

  Ja mam taki OFFTOP: kiedy premiera HTC U11 PLUS? czekam na pierwsze wrażenia

   • Filipeski Filipek

    Kuba – wiem, że można już go kupić. Mi zależy na testach. Grzegorz, widziałem ten artykuł,

    “I o ile oba modele faktycznie miałam okazję już trzymać w rękach, tak – niestety – trwało to krótką chwilę, a dodatkowo były to sample inżynieryjne, na nie do końca oficjalnym oprogramowaniu, przez co na zdjęciach czy wideo mogłam pokazywać jedynie ekran domowy – nic więcej. Musicie zatem wybaczyć, ale na obszerniejsze wrażenia z użytkowania przyjdzie czas kiedy indziej”

  • Kuba

   Aktualnie można go już kupić na stronie HTC w przedsprzedaży. Jeśli jesteś w HTC Club masz go za 3051zł. :)

 • Kuba Sojka

  Ja bym niepolecil nikomu co jest miłośnikiem karty pamięci micro SD

  • Kuba Danelski

   Po co Ci karta micro SD przy 128gb wbudowanej pamięci?

   • jendrush

    Są różne potrzeby. Jednemu zostanie miejsca na 16 GB, a drugi będzie miał go za mało w wersji 128 GB. Masz slot, masz wybór.

    • Ris

     Slot nie jest żadnym wyborem od momentu jak nie da się na nim instalować aplikacji. Przy 128GB zbędna rzecz.

     • jendrush

      Nie zgodzę się. Ja aplikacje instaluję w pamięci wewnętrznej i nie próbowałem tego na karcie pamięci, gdyż jest wolniejsza. Nie przeszkadza to jednak bym trzymał na niej muzykę, zdjęcia i filmy gdzie prędkość jest w zupełności wystarczająca.

     • Kuba Sojka

      Jak na smartfonie z 128 GB wszystkie gry co grałem przedtem grałem, a muzykę, zdjęcia, filmy na karcie pamięci micro SD trzymał

 • Ja

  Hahaha dobre pisze tu ktoś że ma różne potrzeby i 128 g to dla niego za mało .A nie lepiej napisać że wolisz inny telefon ?.Ja osobiście nie znam nikogo komu nie starcza 128 g ,no cóż jak się nie ma argumentów to wymyśla się takie bzdury. Ja nie mam one +5t i pewnie długo go nie będę miał bo kupiłem xiaomi mi 6 i też jestem zadowolony

  • Ris

   Oczywiście, że to są brednie jeśli ktoś pisze, że 128GB to mało :)

 • LineageOs

  W końcu wyświetlacz taki jak powinien się znaleźć w dniu premiery op5.

 • Ero

  Dzisiaj zakupiony jako ze poprzedni smartfon juz wyzional ducha. Jakby ktos chcial zgarnac bonusy to trzymajcie refa https://oneplus.net/pl/invite#5W97PNSSE6QGGBY

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona