Ważne

Od dziś w Biedronce kupisz smartwatch Hykker Chrono 3 i tablet Hykker myTab 10 3G

Przyzwyczailiśmy się do tego, że w ofercie Biedronki regularnie pojawia się tania elektronika. Tym razem na półkach w marketach tej sieci zagościły m.in. smartwatch Hykker Chrono 3 i tablet Hykker myTab 10 3G.

“Między innymi”, ponieważ to nie wszystkie urządzenia, jakie od dziś można kupić w Biedronce. Wszystkie znajdziecie w podlinkowanej na samym końcu gazetce promocyjnej, szukajcie na stronach 50 i 51 jak coś. Ja skupię się jednak na tych dwóch, o których wspomniałem przed chwilą.

Hykker Chrono 3 to – jak już wiecie – smartwatch. Wyposażono go w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1.22 cala. Trzeba też dodać, że panel jest kolorowy. Zegarek współpracuje tylko urządzeniami, pracującymi pod kontrolą systemu Android 4.3 lub nowszego – komunikacja odbywa się za pośrednictwem modułu Bluetooth, a parowanie polega na zeskanowaniu specjalnego kodu QR z pudełka.

Hykker Chrono 3 obsługuje karty micro SIM i oferuje łączność 2G, w tym również wysyłanie i odczytywanie SMS-ów. Jest także slot na kartę microSD (do 32 GB) oraz aparat VGA. Nie zabrakło naturalnie też monitorowania aktywności fizycznej. Zegarek zasila bateria o pojemności 230 mAh, która ma wystarczyć na nawet 72 godziny w trybie czuwania (czyli bez korzystania z funkcji smart).

Hykker myTab 10 3G to z kolei tablet z 10-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli, czterordzeniowym procesorem MediaTek 1,2 GHz1 GB RAM16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB oraz aparatami: 2 Mpix na tyle i VGA na przodzie.

Łączność w Hykker myTab 10 3G zapewniają moduły: Bluetooth, Wi-Fi, GPS i 3G oraz złącza: słuchawkowe 3,5 mm i microUSB. Tablet ma także dwa sloty na kartę SIM. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat i zasilana jest przez niewymienny akumulator o pojemności 5000 mAh. Co ciekawe – i miło zaskakujące – obudowa urządzenia jest metalowa.

tablet Hykker myTab 10 3G (fot. Hykker)

Ceny

 • smartwatch Hykker Chrono 3 – 89,90 złotych
 • tablet Hykker myTab 10 3G – 379 złotych

Źródło: Biedronka, Hykker

Komentarze

 • Rafal Spojda

  Mam pytanie czy ten smartwatch musi mieć kartę sim włożoną do zegarka a jeśli tak to jak mam dostać taka kartę w Play bo jestem abonentem tej sieci proszę o jak najszybszą odpowiedź

  • Nie, nie musi. Taką kartę kupisz u każdego operatora.

  • Kyssy

   Smartwach działa bez karty SIM, wystarczy go sparować po Bluetuth’cie ze Smartfonem za pomocą darmowej aplikacji. Jednak można zainstalować kartę SIM, wtedy zegarek staje się telefonem, można dzwonić-odbierać połączenia i pisać-dostawać SMS’y. W tym celu należy wyjąć kartę SIM ze Smartfona ( Należy pamiętać by dobrać ją pod względem rozmiaru .

 • B_George_B

  Może warto było zrobić jakiś mini test? Wiadomo to tylko 90zl ale mimo wszystko warto wiedzieć czy jest wart chociażby tej kwoty

 • Achh

  Tablet rozłącza wifi przy filmach online 🤔

 • Paweł

  ten tablet chyba do wyswietlania zdjec, dramatycznie slaba specyfikacja

  • Marek Robaczek

   POWINIEN KOsztowac 200zl prawie400zl to jest przesada dla mnie

 • Łukasz

  Ale to nic innego jak Chiński V8 tylko na aliexpres kosztuje 56 zł. to ja wiem, czy w biedronce tak tanio?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona