Allegro świętuje 18. urodziny, więc od 18 do 25 listopada nie zapłacisz za wysyłkę Paczkomatami

Jak ten czas szybko leci – Allegro stuknęła właśnie osiemnastka. Jako że jest co świętować, najpopularniejsza platforma e-commerce na polskim rynku przygotowała multum promocji. Jedną z nich jest darmowa przesyłka Paczkomatami od 18 do 25 listopada.

Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam Paczkomaty. Osobiście nigdy nie miałem z nimi problemów – wręcz przeciwnie, czasami przesyłka dochodziła do mnie wcześniej niż się jej spodziewałem. Ich niekwestionowaną i bezapelacyjnie największą zaletą jest jednak to, że to paczka czeka na nas, a nie my na nią, dzięki czemu możemy ją odebrać w najdogodniejszym dla nas momencie – bez obaw o to, że miniemy się z listonoszem, bo akurat postanowiliśmy wyjść tylko na chwilę z domu do sklepu (każdy to zna, no nie?).

Jeżeli Wy także przepadacie za Paczkomatami i jednocześnie robicie zakupy na Allegro, to z pewnością ucieszy Was informacja, że od 18 do 25 listopada przesyłka za ich pośrednictwem ma być całkowicie darmowa. A jeśli jeszcze nigdy z nich nie korzystaliście, a w Waszym mieście jest chociaż jeden, to będzie to świetna okazja, żeby je przetestować. Ich obsługa jest naprawdę banalnie prosta – wystarczy kilka kliknięć, kod odbioru, który dostaniecie SMS-em na telefon i tyle.

Allegro ma zamiar wyróżniać w dniach od 18 do 25 listopada oferty z taką metodą przesyłki, aczkolwiek możliwe, że nie na wszystkich aukcjach będzie ona darmowa. W przesłanym do sprzedawców komunikacie podano bowiem, że promocją zostaną objęte wyłącznie te, na których (ustalony przez sprzedającego) koszt dostawy Paczkomatem nie przekroczy 8,60 złotych. Wygląda więc na to, że jeżeli ktoś zażyczy sobie za wysyłkę więcej, to kupujący będzie musiał zapłacić pełną kwotę.

fot. @CebulaDeal

Polecamy również:

Od teraz na Allegro zapłacisz za zakupy jeszcze szybciej

Źródło: Allegro, @CebulaDeal

Komentarze

 • Koteu Kottowsky

  Może lepiej dodać możliwość umieszczania zdjęć otrzymanego produktu w komentarzach? A tak, utrudniłoby to oszustwa, co przełożyłoby się na mniejsze przychody z prowizji… Swój swojego kryje

  • VMortens

   Poza takimi promocjami, staram się ich usług nie używać zupełnie, właśnie z tego powodu – zwyczajnie nie widać, żeby choć trochę zależało im na poprawie obsługi klienta.
   Wiemy już, że eBay im nie zagrozi, ale może chociaż Ali napsuje im trochę krwi, bo Allegro na to zasługuje.

  • I recenzowanie przedmiotów – często transakcja i wszystko przechodzi nieźle, ale przedmiot to taki szajs, że szkoda słów.

 • Piotr Krzysztoff

  Podoba mi się taka promocja. :)
  Tylko… W końcu do 25go czy do 24go, bo w tekscie jedno, a na screenie co innego

 • Jumperone

  Nie licząc tego że 3 razy na mojej przesyłce były perfidne ślady buta i paczka była trochę wgnieciona to jestem w miarę zadowolony z ich działania i może skorzystam z promo.

 • Wuuuuu

  hehe 8,6 max oplata, gdzie umowa z inpostem + koszt opakowania, kartonik, zabezpieczenie czas pakowacza itp wychodzi 10zl ale sprzedawco doplacaj super promo :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona