Ważne

Czy to jest całkiem przyjemna reklama Pixela 2? Yep.

“Co to jest?” – pyta mała dziewczynka, której twarz jako pierwsza pojawia się na nowym spocie reklamowym Google. Głos narratora podpowiada, że to Google Pixel 2, po czym kolejna osoba zadaje pytanie: “A co potrafi?”. I wtedy zaczyna się wyliczanka.

Google ma swój styl tworzenia reklam. Nie są idealne w każdym calu, jak to próbują być reklamy Apple i nie są tak sterylne jak spoty Microsoftu. Google celuje raczej w lekkość, poczucie swobody i luz. Prezentują wybrane funkcje sprzętu, ale nie uderzają w odbiorcę pompatyczną muzyką w tle czy połyskującymi liniami obudowy smartfonów wyłaniających się z mroku. Są pozytywne, jak ta reklama poniżej.

Wydaje się jednak, że Google chciało skompresować wszystkie zalety Pixela 2 w jednym miejscu. Niektórych będzie to odrzucać, ale inni docenią fakt, że nie jest to zwykła wyliczanka funkcji telefonu. W spocie nie ma zbyt wielu odnośników do konkurencji, ale producent nie podarowałby sobie chyba, gdyby nie zażartował z iPhone’ów i ich ograniczonej pamięci wewnętrznej.

Ostatecznie wideo jest całkiem przyjemne, choć muszę powiedzieć, że w rankingu najlepszych reklam tygodnia wygrywa dotąd Samsung z materiałem, w którym w zabawny sposób rozprawia się z Apple. Tego nie można przegapić :)

źródło: Google dzięki phonearena

Komentarze

 • VMortens

  Nastały takie czasy, że nawet reklamy trzeba reklamować …

 • Paweł Kochaniec

  Niestety wasza reklama reklamy jest zbędna skoro i tak pixela oficjalnie nie kupimy w Polsce

  • dodo

   A więc ten artykuł to reklama i sponsorowany post!! 😥

 • Kartofelek

  Nienawidzę twórczości autora powyższego artykułu. Jego styl pisania oraz to jak bardzo mało treściwe są jego artykuły sprawiają że podczas przeglądania tabletowo mam wrażenie jakby co chwile wyświetlał się artykuł z jakiegoś tabloidu jak super express- uprzejmie proszę, popracuj nad ciekawością newsów oraz składnią :)

  • Jax

   Dobry wieczór (wybacz zainteresowanie, ale twój post mnie zafrapował),wyjaśnij mi proszę, czego te newsy (z twojego postu) mają być ciekawe ?, jaka będzie jutro pogoda, czy może – kiedy ich autor skończy szkołę i nauczy się wysławiać po polsku ?. Można mieć nadzieję, iż kiedy tak się stanie – będzie prosił o popracowanie nad “ciekawszymi newsami” (a nie nad rozwojem ich “ciekawości”), oraz nie wytykał innym (pozornych), nie zauważając swoich (rażących) błędów. Miłego wieczoru.

   P.S.
   W części zdania, od “Jego styl pisania oraz to jak bardzo mało treściwe są jego artykuły
   sprawiają że podczas przeglądania tabletowo mam wrażenie jakby co chwile wyświetlał się artykuł z jakiegoś tabloidu jak super express-“
   , znalazło by się miejsce na co najmniej dwa znaki przestankowe, interpunkcja naprawdę nie boli. Można by też zwrócić uwagę – że Tabletowo, jest nazwą własną portalu, jako taka więc – zasługuje na dużą literę.

 • dodo

  Nawet salt bae sie pojawił ;D No i brawo Google.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona