Od teraz na Allegro zapłacisz za zakupy jeszcze szybciej - Tabletowo.pl

Od teraz na Allegro zapłacisz za zakupy jeszcze szybciej

Dzisiaj jesteśmy wyjątkowo niecierpliwi i chcielibyśmy mieć wszystko na już, od razu. Wszyscy, którzy są zainteresowani zawartością naszego portfela, starają się więc ułatwiać nam, co się tylko da, żebyśmy przypadkiem nie poszli do konkurencji. Allegro również i dlatego wprowadza nową, ultraszybką metodę płatności.

Regulować należności za pomocą BLIK-a można na tej platformie e-commerce od roku. Klienci chętnie korzystają z tego sposobu, ponieważ wystarczy kilka kliknięć i rachunek jest opłacony. Pojawiła się jednak możliwość, aby zautomatyzować ten proces, dzięki czemu finalizowanie transakcji skróci się do zaledwie jednego kliknięcia.

Allegro wraz z Polskim Standardem Płatności wprowadził bowiem dziś usługę One Click BLIK. Agentem rozliczeniowym, który pośredniczy w płatności, jest firma Przelewy24.pl. Aby z niej skorzystać, wystarczy postępować tak, jak zwykle, czyli dokonać zakupu na przywoływanej tutaj platformie e-commerce i zapłacić BLIK-iem. W tym momencie należy jednak dodać Allegro do zaufanych – dzięki temu, do zatwierdzania każdej kolejnej transakcji wymagane będzie tylko wpisanie PIN-u w aplikacji banku, bez konieczności każdorazowego przepisywania sześciocyfrowego kodu BLIK.

Usługa One Click BLIK jest dostępna dla klientów BZ WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, Banku Millenium i PKO BP. Z tej metody płatności klienci mogą skorzystać zarówno w dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne, jak i w wersji przeglądarkowej Allegro.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona