Nawet Ulefone zrobi smartfona wyglądającego jak iPhone X - Tabletowo.pl

Nawet Ulefone zrobi smartfona wyglądającego jak iPhone X

Wydaje się, że ludzie akceptują wygląd iPhone’a X. Nawet jeśli jego wzornictwo jest dalekie od ideału, gdyż wielu nie podoba się przestrzeń „ukradziona” ekranowi na rzecz czujników i kamery przedniej, to na pewno jest charakterystyczne. Tą charakterystyką zamierza zainspirować się Ulefone, gdyż kolejny smartfon firmy ma z przodu mocno przypominać smartfon od Apple.

Szybki rzut okiem na rendery spodziewanego smartfona i już wiadomo, że przedni panel będzie wypełniał spory ekran, z wycięciem na podwójną kamerę, diodę LED i zestaw czujników.

Tabletowo.pl Nawet Ulefone zrobi smartfona wyglądającego jak iPhone X Chińskie

Według Ulefone, telefon nie będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych, a wzorem Apple, urządzenie będziemy mogli odblokowywać przy pomocy twarzy. Technologię tę nazwano Face++. Oczywiste wydaje się, że smartfon otrzyma aparat (być może podwójny), umieszczony na pleckach urządzenia.

Tabletowo.pl Nawet Ulefone zrobi smartfona wyglądającego jak iPhone X Chińskie

Nie wiemy nic o parametrach telefonu. Można jednak założyć, że specyfikacja nie będzie gorsza od niedawno zaprezentowanego modelu T1 Premium, który chwalił się 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Wśród propozycji Ulefone znajdują się już smartfony z dużymi ekranami. MIX nadal widnieje w ofercie producenta, a niebawem zadebiutuje MIX 2.

Jeżeli chcecie śledzić na bieżąco informacje dotyczące Ulefone, możecie dodać do zakładek oficjalną stronę Ulefone lub polubić fanpage producenta na Facebooku.

wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona