Nawet Ulefone zrobi smartfona wyglądającego jak iPhone X

Wydaje się, że ludzie akceptują wygląd iPhone’a X. Nawet jeśli jego wzornictwo jest dalekie od ideału, gdyż wielu nie podoba się przestrzeń “ukradziona” ekranowi na rzecz czujników i kamery przedniej, to na pewno jest charakterystyczne. Tą charakterystyką zamierza zainspirować się Ulefone, gdyż kolejny smartfon firmy ma z przodu mocno przypominać smartfon od Apple.

Szybki rzut okiem na rendery spodziewanego smartfona i już wiadomo, że przedni panel będzie wypełniał spory ekran, z wycięciem na podwójną kamerę, diodę LED i zestaw czujników.

Według Ulefone, telefon nie będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych, a wzorem Apple, urządzenie będziemy mogli odblokowywać przy pomocy twarzy. Technologię tę nazwano Face++. Oczywiste wydaje się, że smartfon otrzyma aparat (być może podwójny), umieszczony na pleckach urządzenia.

Nie wiemy nic o parametrach telefonu. Można jednak założyć, że specyfikacja nie będzie gorsza od niedawno zaprezentowanego modelu T1 Premium, który chwalił się 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Wśród propozycji Ulefone znajdują się już smartfony z dużymi ekranami. MIX nadal widnieje w ofercie producenta, a niebawem zadebiutuje MIX 2.

Jeżeli chcecie śledzić na bieżąco informacje dotyczące Ulefone, możecie dodać do zakładek oficjalną stronę Ulefone lub polubić fanpage producenta na Facebooku.

wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Komentarze

 • VMortens

  Hehehe, tutaj chyba zaskoczenia nie ma. Jednak ta dolna ramka bardzo wyraźnie go odróżnia …

  • Ziemniaczek

   Oni Snapów nie montują i później płacz, że hardware słabo wspierany. :D

   • Wojciech Wit Gruszczyński

    To nie ma sensownych custom romów na MediaTeka czy Kirina? A na Exynosa?
    Pytam serio, to na razie dla mnie ziemia nieznana

    • stark2991

     Do tych procesorów producenci nie udostępniają sterowników i źródeł (lub nie wszystkie), przez co tworzenie customów jest utrudnione, stąd jest ich dużo mniej. Ogółem jeśli modyfikacje to tylko Snapdragon.

     • Ziemniaczek

      BTW, uprzedziles mnie. XD

    • Ziemniaczek

     Nie ma nic ciekawego, Mediatek nie udostępnia źródeł i nie ma pod co komplikować.

 • stark2991

  UlepFone :)

  • Loki

   Dobre ☺

 • Jacek

  a to może zlepili je z tych skradzionych iphonów.

 • Jarek

  Kupowanie oczywistej podróbki nie wiem jak ma się do posiadania oryginału, nawet jeżeli ktoś uważa posiadanie iPhone x za jakiś prestiż, to posiadane podróbki jest dla niego wtedy jakim uczuciem?
  to nie pierwszy I myślę że nie ostatni produkt inspirowany iPhone, czyli ludzie to kupują inaczej nikt by tego nie produkował, jest to dla mnie przerażające
  Jak marzyć o adidasach a chodzic w “addosach”
  Gdzie tu sens?

  • Nie sądzę aby ktokolwiek kupił ten telefon z myślą “posiadania prawie iPhona za niższą cenę”. Ot smartfon wyglądający tak samo jak X (czyli całkiem dobrze), więc popyt będzie. Może piszesz z przeszłości, ale w 2017 roku lansowanie się marką naprawdę zeszło na drugi plan.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona