Jeszcze trochę pojeździcie sobie komunikacją miejską za złotówkę – mPay dodaje do puli kolejne 100000 biletów!

Na początku października wystartowała kolejna edycja promocji, w ramach której w aplikacji mPay można kupić bilet na komunikację miejską za jedyną złotówkę. Z uwagi na fakt, że cieszy się ona ogromną popularnością, postanowiono dorzucić do puli kolejne 100 tysięcy biletów.

W sumie jeszcze do niedawna jedynym sposobem kupienia biletu na autobus czy tramwaj było udanie się do fizycznego sklepu lub kierowcy pojazdu. Teraz, dzięki niesamowitemu rozwojowi nowych technologii, można to zrobić również za pomocą smartfona. Klienci mogą korzystać z różnych aplikacji, ale aktualnie najciekawszą ofertę ma mPay.

Jak wspomniałem na wstępie, aktualnie trwa już druga edycja promocji, dzięki której można kupić bilet na komunikację miejską za jedyną złotówkę. Warunki są proste: najpierw należy ściągnąć aplikację mPay, następnie utworzyć konto w mPay Wallet, a na końcu dodać i zweryfikować kartę płatniczą. Później wystarczy nią płacić za przejazd i tyle.

Proces jest banalnie prosty i naprawdę warto go przeprowadzić, żeby później swobodnie korzystać z promocji. Za złotówkę można kupić bilety, które normalnie kosztują od 1,10 do 5 złotych. Trzeba tylko pamiętać, że podczas jednej transakcji da się nabyć tylko jeden w promocyjnej cenie. Jeżeli jednak chcecie skasować bilet za kilka osób, to wystarczy zrobić to za każdego osobno.

Regulamin promocji

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • Kozdrobot

  Dlaczego pobralo mi z konta 21.99 zł oprócz tej kwoty 4,17 potrzebnej do aktywacji konta? Jakiś serwis tpay.com.. O co chodzi?

  • To musisz wyjaśnić z serwisem tpay.com, z mPay nie mogło Ci tyle pobrać.

 • abc def

  Poznań chyba teraz dodali bo ostatnio chciałem kupić jak jechałem PKP do Poznania i chyba z pół godziny te wszystkie apki instalowałem by się okazało że Poznania nie ma na liście. Wszedłem na ten link i jest, byle się nie okazało że znowu lipa.

  • abc def

   Byłem w miniony weekend w Poznaniu i potwierdzam, udało się kupować bilety za 1zł, kontroli nie miałem, ale problematycznie się to kupuje bo trzeba podać numer boczny pojazdu a nie linii, którą jedziemy.

 • bart

  totalna lipa , system płaci za bilet, a w przeglądzie brak biletów

  • abc def

   są bilety, ale owszem, trzeba się do tego nieco “dokopać”.

 • Szymon Zet

  Poznań, wchodzę w bilet, płatność kartą ustawiona a cena normalna… Jak to działa, zwracają później? Czy może mam błąd?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona