Ważne

Budżetowiec z podwójnym aparatem od Ulefone – model S7 zaprezentowany

Ulefone ma ostatnio gorący okres. Po premierze modelu MIX a następnie T1 Premium Edition czas chwilę odsapnąć. Formą odpoczynku jest prezentacja Ulefone S7 – budżetowego smartfonu z podwójną kamerą.

Jak na urządzenie w przystępnej cenie, S7 wygląda całkiem nieźle. Fakturowane “plecki” nadają mu charakteru. Poza tym raczej standard, oferowany jednak w aż pięciu wersjach kolorystycznych – czarnym, złotym, czerwonym, niebieskim i turkusowym. Dla każdego coś miłego.

Aparat też nie powinien zawieść – to duet matryc o rozdzielczości 8 Mpix i 5 Mpix, wspierany przez diodę doświetlającą LED. Z przodu, nad ekranem o przekątnej 5 cali (HD), znajduje się 5-megapikselowa kamerka do selfie, również z funkcjonalną diodą dla lepszych selfie.

Reszta specyfikacji nie imponuje: mamy procesor MediaTeka MT6580, 1 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Uzupełnia ją dedykowany chip Hi-Fi, bateria 2500 mAh i system Android 7.0 Nougat, zarządzający całą tą zabaweczką. Na podzespoły patrzymy przez pryzmat ceny: smartfon będzie kosztował około 60 dolarów.

Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta. Tam też należy wypatrywać dokładnej ceny, która nie została jeszcze ogłoszona.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Komentarze

  • Żadnych rewelacji w tym nie ma, ale cena będzie pewnie bardzo niska, więc może kogoś to skusi, tym bardziej, że podwójne aparaty są na fali.

    Swoją drogą, mam wrażenie, że już gdzieś widziałem podobny spot…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona