Chcesz ZenFone'a 4? U nas możesz go wygrać - prosty konkurs dla każdego (aktualizacja: wyniki!) - Tabletowo.pl

Chcesz ZenFone’a 4? U nas możesz go wygrać – prosty konkurs dla każdego (aktualizacja: wyniki!)

ASUS był pierwszą marką, z którą ja, jako Tabletowo, nawiązałam komercyjną współpracę wiele lat temu – tym bardziej cieszy mnie, że akurat z nią przychodzi nam świętować nasz sukces, jakim jest przekroczenie bariery miliona czytelników w miesiącu! Z tej racji mamy dla Was wspólny konkurs, w którym do wygrania jest ASUS ZenFone 4 – ze świetną baterią i szerokokątnym aparatem. Zadanie konkursowe jest proste, a nagroda zacna. Zapraszam do wspólnej zabawy!

Chciałabym, żebyście się nieco zaangażowali w zdobycie ZenFone’a 4. Z tej racji zadanie konkursowe podzielone zostało na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Pierwsza jest bardzo prosta, bo wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania. A druga jeszcze prostsza, bo… należy zrobić zdjęcie, które pomoże nam wytypować zwycięzcę tego konkursu.

Zacznijmy od pytań. Są one bardzo proste, ale wymagają od Was chwili poszperania po sieci w poszukiwaniu informacji. Wierzę, że dacie radę! Oto one:

  1. ASUS w swoim najnowszym smartfonie mocno stawia na podwójny aparat. Podaj rozdzielczość i jasność głównego obiektywu oraz rozdzielczość i kąt drugiego z nich.
  2. Trochę powiązane z pierwszym, ale jednak nie do końca. ZenFone 4 ma dwa obiektywy – jaki kąt widzenia ma główny aparat, a jaki drugi – szerokokątny?
  3. W jakim mieście odbyła się oficjalna europejska premiera ASUSa ZenFone 4 we wrześniu bieżącego roku?
Tabletowo.pl Chcesz ZenFone'a 4? U nas możesz go wygrać - prosty konkurs dla każdego (aktualizacja: wyniki!) Asus Smartfony

Zadanie praktyczne

Jako że powyższe pytania są bardzo proste i każdy znajdzie na nie odpowiedzi (no dobra, nie ukrywam, przecież właśnie o to nam chodzi!), potrzebujemy dodatkowego kryterium, które pozwoli nam wybrać zwycięzcę.

Wystarczy zrobić zdjęcie, którego hasłem głównym będzie: Milion. Liczy się kreatywne podejście do tematu – nic Wam nie narzucamy, w żaden sposób nie ograniczamy. Wierzymy, że dacie radę :)

Konkurs twa do 29.10., a na pełne zgłoszenia (tj. odpowiedzi na pytania i jedno zdjęcie) czekamy pod adresem [email protected]

Pamiętajcie, że wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Powodzenia!

Aktualizacja (2.11.2017):

Nagroda główna wędruje do Alicji Szulim, której praca bardzo nam się spodobała:

Tabletowo.pl Chcesz ZenFone'a 4? U nas możesz go wygrać - prosty konkurs dla każdego (aktualizacja: wyniki!) Asus Smartfony

Postanowiliśmy przyznać też nagrodę pocieszenia za zaangażowanie w przygotowanie pracy konkursowej – powerbank ASUS leci do osoby, która podpisała się jako „chudzikj”.

Tabletowo.pl Chcesz ZenFone'a 4? U nas możesz go wygrać - prosty konkurs dla każdego (aktualizacja: wyniki!) Asus Smartfony

Gratulujemy!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - FIFA 19
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona