A Ty jak daleko byś się posunął, żeby dostać iPhone’a 8 za darmo? Ten facet wydziarał sobie na ręce logo T-Mobile

Z naszej perspektywy iPhone’y są bardzo drogie, jednak w takich Stanach Zjednoczonych na smartfon z nadgryzionym jabłuszkiem na obudowie może pozwolić sobie większość osób. Mimo to, zawsze znajdą się jednostki, które będą chciały przycebulićwyrwać go za darmo. Jak ten mężczyzna. Tylko jakim kosztem?

Ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać, ponieważ – jak mówią – głupota ludzka nie zna granic. Wyjątkową “pomysłowością” wykazał się jeden z mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Philip Harrison. Dokładnie tydzień temu, 6 października, opublikował bowiem tweeta, w którym napisał, że jeżeli T-Mobile sprezentuje mu iPhone’a 8, to wydziara sobie logo tej sieci na swojej ręce:

Przy okazji oznaczył w swoim tweecie Johna Legere, czyli CEO amerykańskiego T-Mobile. I ten – co dla wielu może być zaskoczeniem – odpowiedział, że umowa stoi. Philip Harrison nie zwlekał więc i już dwa dni później, 8 października, usiadł na stołeczku w studiu tatuażu i wydziarał sobie na prawym przedramieniu logo różowego operatora. I to całkiem sporych rozmiarów, nie sposób go nie zauważyć.

T-Mobile oczywiście również dotrzymał swojej części umowy i przesłał Philipowi Harrisonowi nowiutki egzemplarz iPhone’a 8 w kolorze czarnym wraz z całą masą różowych gadżetów. Jak widać, mężczyzna jest przeszczęśliwy i zdaje się w ogóle nie żałować tego, co zrobił, chociaż z mojej perspektywy było to niezwykle głupie. Ale czego nie robi się dla pięciu minut sławy, bo i ta przy okazji mu się przytrafiła ;)

Co ciekawe, Philip Harrison nie jest jedynym, który posunął się tak daleko, aby dostać za darmo nowego iPhone’a. Chociaż to i tak pikuś w porównaniu z tym, że w poprzednim roku jeden z ukraińskich sklepów z elektroniką ogłosił, że da pięciu śmiałkom iPhone’a 7, jeżeli ci… zmienią imię i nazwisko na Siedem Ajfon. Podobno przynajmniej jeden się zgłosił i faktycznie dostał swój egzemplarz.

Zobacz też:

Ukraiński sklep da za darmo iPhone’a 7 pięciu klientom, którzy zmienią imię i nazwisko na… iPhone 7

Mieliśmy zobaczyć iPhone’a 7s i 7s Plus, a tymczasem Apple zaprezentowało iPhone’y 8 i 8 Plus

Źródło: @philishadagrape dzięki Phone Arena

Komentarze

 • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

  To teraz zadam pytanie. Po co redaktor Tabletowo publikuje informacje o “niezwykle głupim” zachowaniu jakiegoś Amerykanina? Żeby dać mu te “pięć minut sławy” i pogłębić jego problemy ze sobą? Żeby zachęcić kolejnych do takich działań? Widzę, że Wam w tych kwestiach jest wszystko obojętne.

  • Siempro

   Co to ma do rzeczy? Nie można wyrazić swojego zdania w internecie na temat głupoty innych? Jak ktoś jest tępy, to bezwzględu czy przeczyta ten artykuł czy nie i tak może zrobić podobną głupotę.

   • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

    Nie zdajesz sobie sprawy z siły oddziaływania takich bzdet na ludzi.

    • Siempro

     To nie zmienia faktu, że trzeba być albo upośledzonym myślowo albo… Bardzo dziwnym człowiekiem aby zrobić coś podobnego do tego opisanego czynu. Z drugiej strony, to jeżeli ten facet(?) nie będzie żałować na starość, to głupie wcale nie było.
     W internecie można wypowiedzieć się na każdy temat i pokazać co tylko chce. To nie osoba pisząca odpiwada za czyny czytającego, tylko on sam.

     • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

      Wyrażę się jaśniej: nie obchodzi mnie to, co ten gość ma z tej akcji. Ja kwestionuje zasadność umieszczania takich tekstów na Tabletowo.

 • tomikitwo

  I ten oto facet nie różni się w tym momencie niczym od dziwki :)

 • Arkadiusz Grzanka

  Nie posunąłbym się w ogóle w tym kierunku, gdyż dostanie czegoś za darmo jest zbyt nieprestiżowe.

 • Jblgopies

  Widać ze cos z nim nie halo…

 • mozilla007

  Po jego bojlerze woda że gdyby ograniczył żarcie na dwa miesiące to by miał iPhona jak nie dwa.

 • Jumperone

  W sumie może teraz przekształcić ten tatuaż robiąc sobie kolejny na nim i już nie będzie chodzącą reklamą. Nie popieram, ale i tak profit :D

 • Paweł M

  Jankesi są pojebani!

 • seba

  Nie wiem o co bijecie tą pianę. Przecież te akcje, to tylko prymitywna reklama i to już dość oklepana i nudna.
  Nie ważne, czy ktoś tak głupi faktycznie istnieje, bo nie o to tu się rozchodzi.

 • Daniel

  No rzeczywiście problem życia. Wyrwał nowego iPhona – teraz tatuaż zasłoni innym (który pewnie i tak chciał sobie zrobić) i problem z głowy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona