A Ty jak daleko byś się posunął, żeby dostać iPhone'a 8 za darmo? Ten facet wydziarał sobie na ręce logo T-Mobile - Tabletowo.pl

A Ty jak daleko byś się posunął, żeby dostać iPhone’a 8 za darmo? Ten facet wydziarał sobie na ręce logo T-Mobile

Z naszej perspektywy iPhone’y są bardzo drogie, jednak w takich Stanach Zjednoczonych na smartfon z nadgryzionym jabłuszkiem na obudowie może pozwolić sobie większość osób. Mimo to, zawsze znajdą się jednostki, które będą chciały przycebulićwyrwać go za darmo. Jak ten mężczyzna. Tylko jakim kosztem?

Ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać, ponieważ – jak mówią – głupota ludzka nie zna granic. Wyjątkową „pomysłowością” wykazał się jeden z mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Philip Harrison. Dokładnie tydzień temu, 6 października, opublikował bowiem tweeta, w którym napisał, że jeżeli T-Mobile sprezentuje mu iPhone’a 8, to wydziara sobie logo tej sieci na swojej ręce:

Przy okazji oznaczył w swoim tweecie Johna Legere, czyli CEO amerykańskiego T-Mobile. I ten – co dla wielu może być zaskoczeniem – odpowiedział, że umowa stoi. Philip Harrison nie zwlekał więc i już dwa dni później, 8 października, usiadł na stołeczku w studiu tatuażu i wydziarał sobie na prawym przedramieniu logo różowego operatora. I to całkiem sporych rozmiarów, nie sposób go nie zauważyć.

T-Mobile oczywiście również dotrzymał swojej części umowy i przesłał Philipowi Harrisonowi nowiutki egzemplarz iPhone’a 8 w kolorze czarnym wraz z całą masą różowych gadżetów. Jak widać, mężczyzna jest przeszczęśliwy i zdaje się w ogóle nie żałować tego, co zrobił, chociaż z mojej perspektywy było to niezwykle głupie. Ale czego nie robi się dla pięciu minut sławy, bo i ta przy okazji mu się przytrafiła ;)

Co ciekawe, Philip Harrison nie jest jedynym, który posunął się tak daleko, aby dostać za darmo nowego iPhone’a. Chociaż to i tak pikuś w porównaniu z tym, że w poprzednim roku jeden z ukraińskich sklepów z elektroniką ogłosił, że da pięciu śmiałkom iPhone’a 7, jeżeli ci… zmienią imię i nazwisko na Siedem Ajfon. Podobno przynajmniej jeden się zgłosił i faktycznie dostał swój egzemplarz.

Zobacz też:

Ukraiński sklep da za darmo iPhone’a 7 pięciu klientom, którzy zmienią imię i nazwisko na… iPhone 7

Mieliśmy zobaczyć iPhone’a 7s i 7s Plus, a tymczasem Apple zaprezentowało iPhone’y 8 i 8 Plus

Źródło: @philishadagrape dzięki Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona