Razer będzie produkował smartfony. Pierwszy model zobaczymy na początku listopada

Razer, który bardziej kojarzy się z produkowaniem sprzętów dla graczy, poważnie spogląda w kierunku wydawania własnych smartfonów. Na tyle poważnie, że w zeszłym roku firma przejęła Nextbita – startup, który potrafił wnieść mały powiew świeżości w skostniałą branżę mobilną. Najwyraźniej Razer zamierza wykorzystać pozyskane w ten sposób zasoby – 1 listopada może zostać zaprezentowany pierwszy smartfon producenta.

Chociaż grafika, jaką wrzucił na Twittera prezes Razera, nie podaje wprost, jakiego typu będzie premierowe urządzenie, to sporo sugeruje. Sprzęt miałby być skoncentrowany na dostarczaniu solidnej porcji rozrywki – przynajmniej jest to jedno z pierwszych skojarzeń dotyczących człowieka, który siedzi na kanapie ze wzrokiem wbitym w ekran  smartfona, podczas gdy w tle za nim pojawia się “karuzela” obrazów. Na stronie producenta znajdujemy dodatkowo informację, że będzie to największa premiera, jak dotąd.

Kilka tygodni temu szefostwo Razera potwierdziło, że firma zaprezentuje swojego pierwszego smartfona przed końcem roku. Na Instagramie pojawiły się nawet zdjęcia wykonane tym urządzeniem, oznaczone hasztagiem #nofilter.

Zdjęcia wykonane aparatem z zapowiadanego urządzenia

W tym momencie nie da się powiedzieć niczego więcej na temat sprzętu, który zostanie zaprezentowany 1 listopada. Do konferencji jeszcze ponad dwa tygodnie, więc można spodziewać się, że do tego czasu jeszcze niejednokrotnie usłyszymy plotki o smartfonie Razera, a może nawet zobaczymy jakieś zdjęcia.

Czekacie na telefon od gamingowych specjalistów z logo trójgłowego węża?

źródło: Razer dzięki Gizchina

Komentarze

 • Misielko

  Można za to od razu powiedzieć że cena zawali z nóg

  • DelBoski

   Nie koniecznie. O ile ich sprzęt gamingowy jest wysoko wyceniany, o tyle ultrabook razer stealth w niższych konfiguracjach w zeszłym roku był ciekawą opcją. Tutaj może być podobna sytuacja biorąc pod uwagę, że wchodzą z nowym produktem.

 • VMortens

  Wyjdzie pewnie jakiś potężny bydlak, w dziwnej obudowie i kosmiczną ceną :)
  A tak najpewniej, to kupili po prostu projekt, od jakiegoś chińskiego OEMa i trochę go podtweakują pod swój imidż i zrobią spory narzut na cenę. Tylko, że w tym wypadku, to super aparatu bym się nie spodziewał.

  • DaemonKazoom

   Trochę bez sensu by było najpierw kupić i zjeść producenta telefonu (a Przejęli i wchłonęli oni Nextbita) aby potem po prostu zamówić sobie telefon z alibaby.

   • AdiLovePhones

    NextBit wydał jeden marny, koszmarnie wykonany telefon. To przejęcie w kwestii wyboru konstrukcji raczej nic nie zmienia.

 • Ris

  Kolejna firma, która stawia na aparat, bez sensu…

 • Koteu Kottowsky

  Ciekawe gdzie dadzą ledy xD

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona