Ważne

Coś dla tych, którzy lubią bawić się w obróbkę zdjęć – program DxO OpticsPro 11 Essential Edition za darmo

Wszyscy lubimy promocje, jednak jeszcze nie było takiej, aby skorzystali z niej wszyscy jak jeden mąż. Tym razem oferta kierowana jest do osób, które lubią bawić się w obróbkę zdjęć – program DxO OpticsPro 11 Essential Edition można bowiem teraz wyrwać całkowicie za darmo.

Podejrzewam, że za sprawą popularnego rankingu aparatów w smartfonach DxO zna większość naszych Czytelników, lecz o samym programie DxO OpticsPro 11 Essential Edition słyszała zapewne garstka, i to raczej ta, która interesuje się tematem fotografii – nie tylko mobilnej – o wiele bardziej. Jeżeli jesteście w tej drugiej grupie, to właśnie nadarzyła się okazja, żeby wyrwać to narzędzie całkowicie za darmo.

Jak to zrobić? Bardzo prosto. Wystarczy udać się na >tę stronę<, podać swój adres e-mail, kliknąć Submit i tyle. Warto zauważyć, że zaznaczenie okienka przy wyrażeniu zgody na otrzymywanie wiadomości o produktach DxO Labs nie jest wymagane. Później musicie już tylko wejść na swoją skrzynkę, odczytać wiadomość od DxO & PracticalPhotography i ściągnąć wersję programu na Wasz system operacyjny. A kiedy go zainstalujecie, wklepujecie kod (działa kopiuj-wklej) i gotowe.

Promocja ważna jest do 30 listopada, tzn. do tego dnia można podać swój adres e-mail, aby dostać za darmo kod aktywacyjny od DxO. Licencja jest dożywotnia. Trzeba jednak pamiętać, że program nie jest dostępny w języku polskim, ale dla siedzących w temacie nie powinien to być (chyba) żaden problem, żeby korzystać z niego na przykład po angielsku. Listę kompatybilnych z tym narzędziem urządzeń znajdziecie na >tej stronie<, natomiast wymagania techniczne >tutaj<.

Na koniec dodam jeszcze tylko, że regularna cena DxO OpticsPro 11 Essential Edition to 129 euro, czyli równowartość ~560 złotych. Program będzie działać na komputerach z Windowsem (od 7 w górę) i MacOS (od 10.10 w górę).

*Na zdjęciu tytułowym Wiko WIM Lite (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: DxO

Komentarze

 • galakty

  Nie ufam niczemu co ma “dxo” w nazwie, ale program za darmo do obróbki RAW się przyda. Dzięki ;)

  • No to fajno, nie ma za co! :)

  • galakty to cebulak

   ma jeden z lepszy modułów do wywoływania rawów, dają za darmo wersję za 600 zł ale trzeba kręcić nosem

 • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

  Zainstalowałem i już testuję dłuższą chwilę. Programik jest intuicyjny, łatwy w obsłudze i daje co najmniej zadowalające efekty. Dzięki Tabletowo!

 • Gość

  Dzięki. :)

 • Pathfinder

  Właśnie pobrałem i testuję :)
  Warto dodać, że licencja jest na 2 stanowiska!!!

  Bardzo dobra (bo darmowa) alternatywa dla innych programów do szybkiego podrasowania zdjęć.
  Program sam wykrył po otwarciu starszych zdjęć robionych Pentaxem jaki model i doinstalował odpowiedni moduł, to samo przy nowszych zdjęciach z Lumixa G6.

  Dzięki za cynk :) Pozdrawiam

 • Greg

  Dziękuję :)

 • Adam

  Nie otwiera rawów z Samsunga S8.

 • piter2039

  Ciekawy program a do tego sporo opcji ma i jest prosty.
  Wszystko ma pod reką ma , nie trzeba niczego szukać
  Testowałem trochę i naprawde szybko reaguje na zmiany .
  Podkreślam miałem w planach zamiar kupić teraz jakiś program do obróbki a tu takie coś :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona