Według Google to najlepsze aplikacje tej jesieni - sprawdźcie zestawienie Android Excellence - Tabletowo.pl
Ważne

Według Google to najlepsze aplikacje tej jesieni – sprawdźcie zestawienie Android Excellence

Android Excellence to zbiór najlepszych aplikacji i gier na platformę Google, dobieranych pod względem jakości przez przedstawicieli wyszukiwarkowego giganta. Wyróżniają się świetnym podejściem do projektu, angażują użytkownika i są niemal bezbłędne. Wśród nich znajdują się programy ułatwiające życie, jak też wciągające gry. Spójrzcie tylko.

Aplikacje wyróżnione przez Google prezentują różne działy. Jest wśród nich na przykład Bring!, która ułatwia sporządzenie listy zakupów, segregując je przy pomocy zdjęć, a nie wpisywanego tekstu. Takie graficzne listy można zapisywać i udostępniać. Da się też ustawić przypomnienie, które „wyskoczy” nam na ekranie smartfona, gdy przyjdzie czas na zakupy.

Szukając nowej gry, warto przyjrzeć się tytułowi Karma: Incarnation 1. To gra logiczna z ręcznie rysowaną grafiką, w której prowadzimy bohatera do jego ukochanej, a kolejne etapy podróży są coraz większym wyzwaniem dla mózgu. Nie brakuje też w nich szczypty przyjemnego humoru.

Na listę Android Excellence trafiły aplikacje:

Osobną kategorią są gry. Do listy najlepszych dołączyły:

Może już macie niektóre z tych aplikacji na swoich smartfonach? Możecie polecić którąś z nich szczególnie?

źródło: Google Blog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona